• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

עובדים מקצועיים לצורכי ניקיון

עובדים מקצועיים לצורכי ניקיוןניקיון משרדים מבוצע במרבית המקרים על ידי עובדים חיצוניים, ולא על ידי עובדי המשרד עצמו. במידה ומדובר במשרד קטן המכיל כמה עשרות בודדים של עובדים, יתבצע הניקיון לרוב על ידי איש ניקיון אחד או שניים, שלרוב יגיעו בשעות אחר הצהריים למשרדים לצורך ביצוע הניקיון, שיכלול ארגון המטבחון והכלים, חלל המשרד וכן הכלים הסנטרים. במידה ומדובר על משרד במסדר גודל גדול יותר, של מאה עובדים ומעלה, כפי הנראה יעזר המשרד בחברה חיצונית שתעניק לו שירותי הניקיון.

חברת שירותי ניקיון משרדים, מעסיקה עשרות עובדים לצורך הענקת שירותי הניקיון, ולאחר התקשרותה מול המשרד, תגיע על מנת לבחון את כמות העובדים הנצרכת לצורך ביצוע הניקיון. כמו כן, בהתאם לשעות העבודה המתקיימים במשרד, תחליט על המשמרות שיתקיימו בין עובדי הנקיון. כך למשל, אם מדובר במשרד שמסיים יום עבודתו בשעה ארבע, מספיקה משמרת אחת של עובדי ניקיון שתגיע לעבוד בין שבע לשמונה שעות.

במידה והמשרד פעיל עד לשעות הערב, תחליט חברת הניקיון על שתי משמרות, כאשר העובדים יתחלפו לאחר משמרת בת שבע או שמונה שעות. עובדי הבוקר יגיעו למשרדים בשעה שבע עד לשעה שתיים לכל המאוחר, כאשר מחליפיהם יגיעו בשתיים ויוותרו במשרדים עד לשעה שמונה. חלוקת העבודה תתבצע בהתאם לכמות הנוכחים במשרד, כאשר מספר חדרים ינוקו כמה פעמים ביום, כמו המטבחים ואיזור הישיבה, השירותים ואיזור הקבלה. כמו כן, יבצעו ניקיון חד שבועי במקררי החברה וארונות המטבח. חלק מהעבודות, כמו שאיבה או שטיפה, יבוצעו בסוף יום העבודה.

בעלי המשרד יתנהלו ישירות מול חברת הניקיון, שתשלח למשרד אחראי מפעם לפעם על מנת לוודא כי העבודה מתבצעת כפי שמצופה מבעלי המשרד. התשלום לעובדים יבוצע על ידי חברת הניקיון עצמה, כאשר התשלום לחברת הניקיון יבוצע על ידי בעלי המשרד. בין חברת הניקיון לבעלי המשרד ייחתם חוזה לזמן מוגבל, כשלאחריו, יוכל המשרד לשנות חברת הניקיון במידה ואיננו שבע רצון מהעבודה. כמו כן, רשאי לבקש עובדים נוספים במידה וכמות העובדים גדלה, או שהמשרדים מתרחבים ויש צורך בסיוע נוסף בתחום זה. 

המאמר באדיבות: www.win-clean.co.il