השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7967
מידיבוס

מידיבוס

כדאי לבחור במידיבוס - הצורך להסיע קבוצות אנשים ממקום למקום, מתעורר לא פעם בסיטואציות שונות בחיינו. בין אם אנו מארגנים טיול מודרך לעבר יעד אטרקטיבי עבור קבוצה כלשהי שאנו חברים בה ובין אם אנו מארגנים אירוע משפחתי במקום אשר אינו נגיש לכולם ויש צורך לדאוג לתחבורה נוחה וראויה לצורך הבאת אורחי האירוע למקום האירוע. חברת הסעות רצינית ומסודרת, מהווה את הפתרון האידיאלי לכל מקרה שבו זקוקים להסעות לצרכים שונים, עבור כל יעד.

סוגי רכבים בחברת הסעות

לרוב, כל חברת הסעות שמכבדת את עצמה, תכיל מספר סוגי רכבי הסעות בגדלים שונים. כלי התחבורה הנבחר עבור ההסעה, חייב להיות מותאם לכמות האנשים העתידים לנסוע בהסעה. ישנם מיניבוסים קטנים המכילים עד 20 מקומות ישיבה לצורך הסעה וישנם אוטובוסים גדולים המכילים מקומות ישיבה רבים ונוחים לצורך הסעת קבוצות גדולות. אך אין ספק שרכב ההסעה החדשני והאידיאלי הקרוי: מידיבוס, מהווה את הפתרון האידיאלי כאשר מדובר בהסעת קבוצות בסדר גודל בינוני

מהו מידיבוס

מידיבוס הוא מעין אוטובוס מוקטן. הוא מכיל את כל האבזור והמרכיבים של אוטובוס גדול, אך הוא בניגוד לאוטובוס גדול הוא מכיל בין 35 ל40 מקומות ישיבה בלבד. מידיבוס 40 מקומות מהווה את הדבר הטוב ביותר עבור קבוצה בסדר גודל בינוני, אשר לא מעוניינות לשכור אוטובוס גדול ללא צורך ממשי בכל מקומות הישיבה שבו, אלא מעוניינות לשכור את הרכב האידיאלי  מבחינת מחיר ומבחינת נוחות, בהתאם לגודל הקבוצה. אין ספק שבין אם מדובר בהסעה עבור טיול לקבוצה בינונית ובין אם מדובר בהסעה לאירוע או הסעה לגני ילדים ולבתי הספר, השכרות מידיבוס זה הדבר האידיאלי והנכון לעשות.

הסעות עידו - אתכם לאורך כל הדרך!

אם אתם זקוקים למידיבוס עבור כל מטרה, הסעות עידו הם ללא ספק הכתובת עבורכם. הסעות עידו הינה  חברת הסעות רצינית אשר מכילה את כל סוגי כלי הרכב המיועדים עבור הסעות קבוצות בכל הגדלים. אצלנו תוכלו למצוא מידיבוסים עבור קבוצות תיירים לצורך טיולים ברחבי הארץ, מידיבוסים שישמשו כהסעה לבתי הספר או לגנים של ילדיכם האהובים, מידיבוסים עבור הסעות לאירוע ועוד.

אנו מבטיחים את מירב הבטיחות במידיבוסים שלנו ודואגים לתחזוקה שוטפת. כמו כן, כל כלי הרכב המעניקים שירותי הסעות אצל הסעות עידו, הינם כלי רכב מפנקים, מרווחים ונעימים לנסיעה.

אם אתם מחפשים את שירותי ההסעות הטובים ביותר לכל תחום, בחרו בהסעות עידו ולא תתחרטו!

מידיבוס הסעות