השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7967
אודות

אודות

עם עידו הסעות נוסעים הכי טוב!

כבר מזמן הפכו הנסיעות לחלק שגרתי מאורח חיינו. כולנו ניידים ממקום למקום וזקוקים לנסיעות ארוכות וקצרות. זה יכול להיות למטרת טיול, או לצרכי עבודה. ביקורים משפחתיים, סידורים שונים ולפעמים אירועים שונים וכן הלאה.

אמנם הרכב הפרטי אמור לשרת אותנו בכל עת, אבל לא תמיד הוא מספיק. אם מדובר בנסיעה ארוכה ומורכבת יותר, או למטרת טיול. או לחילופין כשיש לנו להסיע קבוצה גדולה אז כבר נהיה זקוקים לחברת הסעות שתעשה את זה.

חברת עידו הסעות

חברת עידו הסעות קמה בדיוק עבור המטרה הזו - לשמש חברת הסעות פרטית עבור כל מבקש. החל מהסעות עובדים, עד להסוף לאירועים ולאילת. כל מי שרוצה להגיע ממקום למקום וזקוק לשירותי נסיעות - הכתובת מובילה אל עידו הסעות.

אודות עידו הסעות
היתרונות שלנו
אספקה מיידת לכל חלקי הארץ
אספקה מיידת לכל חלקי הארץ
אוטובוסים ומיניבוסים מרווחים ונוחים
אוטובוסים ומיניבוסים מרווחים ונוחים
לשרותינו צוות אמין של נהגים מקצועי ומנוסה
לשרותינו צוות אמין של נהגים מקצועי ומנוסה
ניתן להזמין רכבים בהתאמה אישית
ניתן להזמין רכבים בהתאמה אישית

זאת ועוד, ניתן להזמין אצלנו שרות לכל כתובת בארץ, אנו נסיע אתכם במקסימום הנוחות לכל יעד מבוקש. הכל עם השירות הנפלא שלנו והיחס המקצועי. בהתאם לנסיון רב השנים שצברנו עם נסיעות בכל חלקי הארץ של הנהגים. שנים רבות שאנו כבר מסתובבים ונוסעים בכבישי הארץ זה מה שהפך אותנו למומחים בתחום ונהגים טובים במיוחד.

יש לנו לא מעט לקוחות ותיקים שלא מוכנים להחליף חברה. לאחר שניסו את עידו הסעות ונהנו מנסיעה רגועה ונוחה, הם מבקשים להבא לנסוע רק עם החברה הזו ולא מוכנים להחליף אותה בשום חברת נסיעות שונה.

כי הנוחות, השירות, המחיר והיחס ההוגן מדברים במקום מילים. נסו גם אתם ותהנו מנסיעה טובה על גלגלים!