• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

משטח הבישולים של הבית

משטח הבישולים של הביתמטבח הינו אחד מהמקומות האינטגרלים ביותר כמעט בכל בית. במטבח מתקיימים הכנות הסנדוויצ'ים וארוחת הבוקר, קפה של בוקר, ארוחות הצהריים לאחר יום לימודים, בישולים בשעות אחר הצהריים, ארוחות הערב והפסקות הקפה והתה במהלך היום. לקראת סוף השבוע, המטבח הומה וגדוש! מתבצעים הבישולים המיוחדים של השבת, ריחות התבשילים מתנוססים בכל רחבי הבית, מישהו מגיע, פותח סיר וטועם, הבשלנית של הבית צועקת לסגור את הסיר כי מיועד לשבת! חלק מבני המשפחה נמצאים במטבח ומסייעים לבישולים, חלק מנהלים שיחות וצוחקים..

אם המטבח הינו חלק אינטגרלי וחשוב עבורכם, כדאי לחשוב על העיצוב שלו על מנת שיהיה נעים לעין מצד אחד, אך נוח ופרקטי לשימוש מצד שני. אי לכך, יש לחשוב היטב על עיצוב הארונות, המגירות, מיקומם, גודלם, וכמובן, כוכב המטבח- השיש. על השיש במטבח דבר ראשון להיות נוח לשימוש. המשמעות היא שעליו להיות בגובה הנכון למשתמש העיקרי במטבח, כלומר, מתחת לקו המותנים. בנוסף, יש להחליט האם לשיש יהיה פס מוגבה שימנע ממים לנזול על הרצפה. לאחר אלו, יש לקבוע איזה סוג שיש מועדף לעבודה במטבח- האם ללכת על שיש אמיתי? דמוי שיש? אבן קיסר? להסתפק בשיש זול או להשקיע בשיש יוקרתי?

כיצד עונים על שאלות אלו?

פשוט ביותר- אם מדובר בדירת חייכם, בה אתם מתכננים להשתקע, מומלץ כי שיש למטבחים יהיה שיש איכותי שילווה אתכם לכל עשרות השנים בדירה. עם זאת, אם מדובר בדירה זמנית, אולי ניתן להסתפק בשיש מעט פחות איכותי ופחות יוקרתי, על מנת לחסוך לבית הבא. כמו כן, יש לקחת בחשבון את תדירות הביקורים שלכם במטבח. אם אתם מבשלים ומתנהלים במטבח באופן יומיומי, וודאי תצטרכו שיש איכותי שישרוד את כמות הבישולים, הרחיצות, הניגובים והניקיונות. עם זאת, אם אתם מעדיפים להזמין אוכל מבחוץ והמטבח משמש אתכם להכנת קפה בלבד, אפשר להחליט להסתפק בשיש זול יותר, ולהשקיע במקומות אחרים בבית.

ומה לגבי הצבע? שיש מגיע במגוון הצבעים. ניתן להתפרע ולהזמין שיש אדום, או להיות מתונים וללכת על לבן.