• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

יצירת תחושת ביטחון בכניסה לבית

יצירת תחושת ביטחון בכניסה לביתישנן מספר נקודות חשובות עליהן יש לעבור כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש דלתות כניסה לבית שלנו, למשרד שלנו או למפעל שלנו. הנקודות החשובות הן: ביטחון, עיצוב, פרקטיקה. כאשר נבחר בצורה מיטבית את כל הנקודות הללו, ולא נתפשר בעבור אחת על האחרת, נקבל ללא כל ספק בחירה נבונה ומוצלחת של דלתות כניסה מושלמות עבורנו.

העיקר הביטחון:

כמובן, הדבר החשוב ביותר בדלת היא מנגנון הביטחון שלה. המציאות שלנו בעולם מאז ומתמיד מעורערת על ידי גורמים חיצוניים, כגון חיות בעבר ובני אדם פולשים כיום. בני אדם פולשים לבתים שאינם שלהם באמצעות פריצת דלתות כניסה. מטרת אותם אנשים יכולה להיות מגוונת, החל מגניבה ועד לאונס, חטיפה או הסבת נזק כלשהו. לכן, חשוב מאוד, לא לחשוש מהמחשבות הביקוריות שלנו לגבי איכות הביטחון שהדלת מספקת לנו ולבחון את דלתות הכניסה בהם אנו מתעניינים ברמה הביטחונית. מה יש לבדוק? יש לבדוק את אפשרות הפריצה – עד כמה הצילנדר של הדלת וחוסנה עמיד בפני גנבים ואנשים לא רצויים אחרים. במידה ואתם משלבים זכוכית בדלת, האם היא חסינה מפני שבר במקרה של קבלת מכה במכוון או בשגגה?

עיצוב:

דלתות כניסה יוצרות רושם ראשוני על באי הבית או המשרד. כאשר אנחנו שמים דגש על בחירת דלת מעוצבת ויפה, האורחים שלנו מיד מרגישים את המסר שאנחנו רוצים להעביר ויודעים כבר מראש את הכיוון אליו הם רוצים להתכונן כאשר הם יכנסו פנימה, ויגלו את סגנון העיצוב וההום סטיילינג של המקום. ניתן כיום לבחור אינספור צבעים לדלתות הכניסה. רוב הדלתות היוקרתיות כיום אינן מצופות בחומרים פלסטיים נצמדים כגון טפטים המוגבלים ברמת העיצוב שלהם, אלא צבועים בתנור, בכל גוון של צבע לבחירתכם המלאה. כמו כן, ניתן לשלב ידיות מיוחדות, וגם זכוכית, וכן להשתמש בחומרים שאינם רק פלדה אלא גם עץ, הכל כמובן על פי טעמכם האישי והתקציב.

פרקטיקה:

ברמה הפרקטית, חשוב לבחור דלת שתתאים לסביבה שלכם, במידה והדלת חשופה לשמש, או שאתם זקוקים לדלת עם פתח גדול יותר מהרגיל. שימו לב שהעיצוב לא מגיע על חשבון הפרקטיקה. דלתות כניסה, תחשוב פעמיים תהיה מרוצה כפליים.

המאמר בחסות: variatsia