• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

שירותי תרגום אתרים

לצד אותם בעלי עסקים שחושבים שאין להם מה להציע לקהל שאינו דובר עברית, קיימים עסקים רבים שכבר עשו את הצעד הנבון ובחרו לתרגם את האתר או עמודים מסוימים בו, לשפות זרות. אז מתי, למה, כמה וכד', על כל זאת נשתדל להרחיב במאמר הבא.

לאילו עסקים שירותי תרגום מיועדים?

באופן כללי, מלבד שירותים שנועדו לקהל מקומי מאוד (וישראלי), ניתן לומר שרוב העסקים יכולים בהחלט להיעזר בשירותי תרגום אתרים. החלוץ מובילה בתחום זה בישראל ומבצעת כמות גדולה של תרגומים עבור מגוון רחב של לקוחות ובספות רבות. בחלוץ מבינים שתרגום חייב להעביר את המשמעת השיווקית של הדברים ולגעת במטען התרבותי שמאחורי המילים. מעבר לכך, חשוב להבין, שמטרת התרגום אינה תמיד לשווק בלעדית את המוצר או השירות לקהל אחר, אלא לסייע בקידום השירות, לפתוח אופציות של שיתופי פעולה ואף להרחיב את מעגל התפוצה של המוצר כפי שנסביר בהמשך.
ובפרט, יתרונות תרגום האתרים


• חשיפה רבה יותר – חשיפת המוצר שלנו לקהלים שונים יכולה בהחלט להניב תוצאות, לרבות שיתופי פעולה עם חברות מחו"ל.
• סיוע בקידום האתר – תרגום תוכן האתר או חלקים ממנו יכול לסייע בקידום האתר על ידי שילוב ביטויי חיפוש בשפות זרות.
• שדרוג  המוצר בעיני הלקוחות – חשוב לזכור שרושם של מוצר בינלאומי משחק תפקיד אצל הלקוחות.

תרגום אתרים של החלוץתרגום בעולם גלובאלי

ניתן לראות, גם בישראל, כי הרשתות החברתיות חשפו המון אנשי מקצוע וחברות אל העולם הרחב. כך, מפרסמים באינסטגרם למשל, בפייסבוק או בכל רשת אחרת, גילו שקיימים להם עוקבים ממדינות אחרות ומפתיעות, החל ממדינות אירופה המוכרות ועד דובאי, מצרים וכד'. נכון, לא נתחיל לתרגם את האתר שלנו לכל שפה ושפה, אך העובדה הזו מלמדת אותנו שכיום, כל מוצר נמצא בפוטנציאל להיחשף, להרבה מאוד קהלים מתוקף היותו קיים ברשת.

לאיזו שפה מתרגם ואיזה עמודים לתרגם?

שפת התרגום תהיה לרוב אנגלית, אלא אם כן צץ צורך אחר, לדוגמא במצב בו גיליתם שיש לכם הרבה עוקבים בברזיל, וכד'. אגב, פעמים רבות כדי שאותם קהלים מסוימים יגלו אתכם, יש צורך בתרגום ראשוני לאנגלית. באשר  לעמודים לתרגום, יש צורך להתחשב בתקציב ובדחיפות. במידה ואתם מעוניינים רק לבדוק את השפעת התרגום על המכירות, ניתן לתרגם דף ראשי באתר המכיל מידע בסיסי. חברות אחרות יעדיפו לתרגם את סרט התדמית, או את עמוד הנחיתה ועוד.

צוות המתרגמים שלנו יודע לעבוד עם כל שפה וליצור תכנים איכותיים ושיווקיים! החלוץ תמיד כאן לרשותכם לכל שאלה, ייעוץ או הכוונה.