• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

קובעים רף חדש לשירות מקצועי של חברת הסעות לעובדים

מתכננים יום כיף לעובדים בבריכה? כדאי שתבחרו היטב את חברת ההסעות שלכם

ימי גיבוש בבריכה נהיו נפוצים מאד בשנים האחרונות, בעיקר כשמתחילה העונה החמה. הבחירה בבריכה כאטרקציה מרכזית ליום גיבוש היא בחירה חכמה, שכן קל לארגן אותה והיא יכולה להוות כפעילות מרכזית שתעסיק את העובדים למשך מספר שעות, עם או בלי הוספה של אטרקציות נוספות. אולם, בדיוק כפי שאתם חושבים מראש איזה אוכל ושתיה יתאימו ליום גיבוש כזה, והאם הבריכה מספיקה או שכדאי להזמין מופע או אטרקציה אטרקטיבית נוספת, כדאי לחשוב גם על ההסעה שתיקח את העובדים אל הבריכה וממנה חזרה.

מדוע יש חשיבות רבה לבחירה של חברת ההסעות?

אנחנו בעידו הסעות יודעים שיום גיבוש לעובדים מתחיל מהדקה הראשונה, בה הם עומדים ביעד שנקבע ומחכים להסעה שתיקח אותם לעבר הבריכה. לכן אנחנו מקפידים לעמוד בלוח הזמנים שנקבע, ולקבל את כל העולים לאוטובוס עם חיוך רחב. האוטובוס עצמו יהיה נקי וממוזג, והנסיעה תהיה רגועה ומהנה, כך שהעובדים יוכלו להתרווח, לשוחח ביניהם ולהתחיל את יום הגיבוש כבר באוטובוס. את אותו היחס הסבלני והאדיב יקבלו העובדים גם בסיום היום, כשהם יחזרו עייפים ורק ירצו להניח ראש במהלך הנסיעה. כשאתם בוחרים את חברת ההסעות הנכונה עבור הסעות עובדים, העובדים יגיעו רגועים ומרוצים ליום הגיבוש, וכך הם גם יחזרו הביתה.

מבחינתכם, כמארגני יום הגיבוש, אתם יכולים להיות רגועים שהעובדים שלכם נמצאים בידיו הטובות של נהג מורשה ובעל ניסיון ושניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית המותאמת אישית לשרות שאתם צריכים. ככה זה כשאתה רוצה להוביל ולקבוע רף חדש לשירות מקצועי.

בעידו הסעות מעניקים לכם שירות אדיב ומקצועי, החל מהטלפון הראשון ועד להחזרת העובדים בתום היום הגדוש והמהנה שארגנתם עבורם.