• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

מה הם אריחי קרמיקה מעוצבים

מה הם אריחי קרמיקה מעוצביםאריחי קרמיקה מעוצבים הם המילה האחרונה בעולם העיצוב בקרמיקה. אריחי קרמיקה משמשים בעיקר חדרי אמבטיה ושירותים וניתן להשתמש בהם גם על קיר המטבח בצמוד לשיש ולכיור. אריחי הקרמיקה עמידים בתנאים של חום ורטיבות ולכן מותאמים בעיקר לשימוש החושף אותם לתנאים אלו.

אריחי קרמיקה

אריחי קרמיקה משמשים בעיקר קבלנים או בעלי מקצוע העוסקים בריצוף ושיפוצים לריצוף של חדרי אמבטיה, שירותים ולעיתים ריצוף קיר במטבח. אריחי קרמיקה יחודיים ומותאמים לתנאים של חום ורטיבות ולכן ניתן להשתמש בהם בחללים החשופים לחום, לחות ורטיבות כמו חדר האמבטיה או המטבח. כיום ניתן להשתמש במגוון רחב של אריחי קרמיקה מעוצבים בדגמים שונים ולהתאימם לעיצוב מקורי של חדר האמבטיה או השירותים.

עיצובים

ניתן לרכוש אריחי קרמיקה בעיצובים שונים כמו אריחי קרמיקה דמוי פרקט, אריחי קרמיקה עם דוגמאות שונות, או אריחי קרמיקה צבעוניים. תוכלו להתאים את צבע אריחי קרמיקה לעיצוב בהתאמה אישית ואפילו להשתמש בסוגים שונים של אריחים. תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים לגבי סגנון העיצוב המועדף עליכם לפני בחירת אריחי קרמיקה מעוצבים.בעל מקצוע מנוסה יעניק לכם עבודה מקצועית שתממש את מלוא הפוטנציאל העיצובי של אריחי קרמיקה.

גדלים

ניתן לרכוש אריחי קרמיקה בגדלים שונים בהתאם לסטנדרטים של המשווקים. ישנם אריחי קרמיקה גדולים המותאמים לעיצוב חדרי אמבטיה גדולים וישנם אריחי קרמיקה קטנים יותר המותאמים לחללים קטנים. שימוש באריחי קרמיקה מותאם לעיצוב ולהעדפתכם האישית וכמובן להמלצת בעל המקצוע שבחרתם.

עמידות

כדאי מאוד לרכוש אריחי קרמיקה באיכות גבוהה שיוכלו לספק עמידות לטווח רחוק. אריחי קרמיקה איכותיים יוכלו להחזיק שנים רבות ללא שחיקה, בלאי, שברים או סדקים. תחזוקה נכונה של אריחי קרמיקה תוכל להעניק לחדר האמבטיה ולשירותים שלכם מראה מעוצב ומרשים גם לאחר זמן רב של שימוש.

בעלי מקצוע

על מנת ליהנות ולממש את מלוא הפוטנציאל של אריחי קרמיקה מעוצבים כדאי לשכור את שירותיו של בעל מקצוע בעל וותק וניסיון בתחום הריצוף ובפרט ניסיון עם ריצוף אריחי קרמיקה. בעל מקצוע מנוסה יעניק לכם עבודה מקצועית שתממש את מלוא הפוטנציאל העיצובי של אריחי קרמיקה.זכרו – אריחי קרמיקה מעוצבים הם תוספת שיכולה לשדרג את חדר האמבטיה והשירותים שלכם, התאימו את אריחי הקרמיקה לקו העיצובי המועדף עליכם.