• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

הדרך הנכונה להדפסה איכותית

מוצרים מודפסים קיימים לעשרות - מעיתונים ועד כרטיסי ביקור, ממוצרי טקסטיל מודפסים ועד הדפסה על כלי בית. בית דפוס בתל אביב הוא המקום שבו אתם יכולים להעביר את הרעיונות שלכם מן הכוח אל הפועל, לקחת את המוצר שאתם מדמיינים ולהפוך אותו למציאות קיימת ומוגמרת, באיכות גבוהה. כל מה שאתם צריכים לדעת על בית דפוס בתל אביב – לפניכם.

בית דפוס בתל אביב

מאז המצאת הדפוס, הייתה לבתי דפוס חשיבות רבה מאד בהתפתחות המנטלית של האדם. בעבר, עיקר עבודתו של בית דפוס הייתה להדפיס ספרים, מכתבים, עיתונים ולעיתים מודעות. כיום, עם זאת, המדיה השתנתה. ההתפתחות הדיגיטלית הפחיתה את השימוש במוצרים מודפסים, והפכה אותם למוצרים דיגיטליים - כל מכתב כיום נשלח באמצעות האי מייל, ספרים ומידע מקצועי נלמדים באתרי האינטרנט השונים, וכן הלאה.

אך למרות זאת, בית דפוס הוא עדיין מקום נחוץ. אין, בסופו של דבר, תחליף אמתי להדפסה איכותית, אם של ספרים ואם של מוצרים אחרים. עם זאת, האינטרנט מקל מאד על העבודה עם בתי הדפוס – גם תושב הצפון או הדרום יכול ליהנות משירות של בית דפוס בתל אביב – על ידי הזמנת המוצרים באי מייל, וקבלתם על ידי שליח ישיר.

סוגי דפוס

כיום קיימים שני סוגי דפוס עיקריים שבהם נעשה שימוש תכוף. הסוגים הנפוצים הם דפוס אופסט - דפוס בשיטה ישנה יותר, אשר דורשת לוחות הדפסה מסודרים, ודפוס דיגיטלי - שהוא מהיר ומיידי. ההבדל בין סוגי הדפוס הוא בעיקר באיכות ההדפסה – כאשר דפוס אופסט הוא איכותי יותר מדפוס דיגיטלי. בהתאם, הוא גם יקר יותר. עם זאת, דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה על גבי חומרים שבעבר לא ניתן היה לדמיין הדפסה עליהם, כמו למשל עץ, חרסינה, בד ועוד.

לכן, כאשר מעוניינים להדפיס מוצר כלשהו, חשוב לדעת מהי מטרת ההדפסה. להדפסות פשוטות והמוניות - דפוס דיגיטלי הוא המומלץ ביותר. כך גם להדפסות על גבי חומרים שדפוס אחר אינו יכול להתמודד איתן. להדפסות גדולות באיכות גבוהה, מומלץ לבחור בית דפוס בתל אביב שמתמחה בדפוס אופסט.