• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
מיניבוסים

מיניבוסים

מיניבוסהמיניבוס שלי ובשבילי!
כל מי שמחפש מיניבוס לנסיעה עם מספר אנשים חייב להשיג רכב שיתאים לכל הצרכים. זה צריך להיות רכב מספיק גדול, מרווח ונוח, הכל כדי שלנוסעים יהיה נעים לנסוע. איפה מוצאים את זה? מי מספק מיניבוסים לכל מטרה? לחברת עידו הסעות הפתרונות!

מה זה בעצם מיניבוסים? מדובר בכלי רכב גדולים שהם כמו אוטובוסים קטנים. מספר הנוסעים נע בין 14 מקומות לבין 50 ומעלה, ואפשר להזמין את כל סוגי מיניבוסים שצריכים לכל מטרה: מיניבוס לחתונה, מיניבוס לטיול או לכל מטרה אחרת.

מיניבוסים הכי טובים

ההבדל הגדול בין הסעות באוטובוסים לבין נסיעה במיניבוסים הוא לא רק בגודל. אוטובוס הוא דבר ציבורי ואילו מיניבוס הוא משהו פרטי. כאשר קבוצה מסוימת נוסעת יחד במיניבוס אחד הם מרגישים כמו משפחה אחת. זה יכול להיות למטרת טיול, סיור או מטרה משפחתית כלשהיא הרעיון המרכזי הוא שכולם נוסעים למקום אחד ומתגבשים תוך כדי הנסיעה.

מיניבוסים בכל גודל
חברת עידו הסעות מספקת מיניבוסים בכל גודל לכל צורך שהוא. כאן ניתן להשיג מיניבוסים ל-14 נוסעים, מיניבוס עבור 20 נוסעים ומיניבוס עבור 40 ואף 54 נוסעים. כל המיניבוסים שלנו מצטיינים ברמת נוחות גבוהה, מיזוג אויר מלא, וכסאות מרופדים וטובים במיוחד.לא משנה לאן צריכים להגיע, המטרה שלנו היא אחת: להביא את הנוסעים לכל מקום בארץ ולספק את צרכם בכל מצב. כך אפשר לבקש מיניבוסים בכל גודל על פי מספר הנוסעים הרצוי, כל מה שצריך בנוסף לכך מקבלים כאן במאור פנים. 

לא רק מיניבוסים

חברת עידו הסעות עושה כל שביכולתה כדי לספק חווית נסיעה נעימה ומרעננת. אנחנו חושבים על הלקוחות שלנו הרבה יותר ממה שנראה, ומעדיפים לראות אותם מגיעים למחוז חפצם עם חיוך ושמחה בלב. מסיבה זו אנו חושבים כל העת איך לשפר את השרות שלנו, אנחנו מציידים את הרכבים במיטב השכלולים ומקבלים רק כלי רכב חדישים ונוחים בלבד.זה לא רק המיניבוסים, זה השרות וכל היחס הנפלא. זה ההרגשה שכל נוסע הוא לקוח בפני עצמו ומגיע לו לקבל כל מה שהוא צריך בצורה נעימה. נסו אותנו ותרגישו מיד בהבדל! חברת עידו הסעות - מיניבוסים לכל מטרה!