• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות אוטובוסים

הסעות לתלמידים

הסעות לתלמידים - זה עידו הסעות!

הסעות לתלמידים

ילדים קטנים אשר יוצאים לבית הספר, לא תמיד גרים במרחק הליכה מבית הספר שלהם. בעוד שילדים בוגרים יותר יכולים לנסוע באוטובוס, הרי שילדים קטנים זקוקים לפתרון מוגן ובטוח יותר. הסעות בתי ספר הן הפתרון למצבים הללו. חברת עידו הסעות מציעה לכם שירות מקצועי של הסעות בתי ספר, עם נהגים מקצועיים אשר מורשים להסיע ילדים, ובביטחון מלא.

הסעות לתלמידים בבית ספר

תלמידים בכיתות בית הספר הנמוכות זקוקים לדרך מתאימה להגיע לבית הספר. לא כל ילד גר קרוב לבית הספר, ולא כל הורה יכול לדאוג להביא את ילדו בעצמו לבית הספר המרוחק. הורים רבים נאלצים לצאת לעבודה בזמן שילדיהם שוהים בבית הספר, וגם הם עצמם זקוקים לאפשרויות שונות של הגעה לעבודה. הסעה אישית של הילדים לא באה בחשבון, במרבית המקרים. לכן, בתי ספר רבים דואגים לארגן הסעה לתלמידים, המיועדת לילדים הצעירים, שעדיין אינם יכולים לנסוע לבית הספר באוטובוס.

הסעות בתי ספר מצוידות בנהג בעל רישיון מיוחד להסעת ילדים, ובנוסף גם במלווה אחד לפחות לכל הסעה. הסעות בתי ספר עוברות בין בתי הילדים אשר מצטרפים לנסיעה, ואוספות את הילדים מפתח בתיהם, בשעה המתאימה לשעה שבה הם נדרשים להגיע לבית הספר. כך יכולים כל הילדים להגיע לבית הספר שלהם בקלות ובנוחות. הסעות בתי ספר נוסעות גם בכיוון השני, כאשר בסיום הלימודים עולים כל התלמידים אל ההסעה, ונוסעים לבתיהם, כאשר ההסעות דואגות להוריד הסעה לתלמידיםכל ילד בפתח ביתו.

הסעות לתלמידים עם עידו הסעות

חברת עידו הסעות מציעה לכל בית ספר שירות הסעות בתי ספר, עם ליווי בטיחותי והסעות לתלמידים הן בבוקר והן אחרי הצהריים. עידו הסעות מציעה אוטובוסים גדולים או מיניבוסים קטנים, אשר מתאימים להסעת ילדים. הנהגים של עידו הסעות מורשים להסיע ילדים בכל גיל, והחברה דואגת גם למלווים אשר ישגיחו על הילדים בכל זמן הנסיעה. עם עידו הסעות, הילדים שלכם מגיעים לבית הספר בזמן, ובצורה הבטוחה ביותר.

מחפשים הסעות בית ספר? מעוניינים לשמור על בטיחות ילדיכם? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי של עידו הסעות!