• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
שירותי הסעות

הסעות לנתב"ג

הסעות לנתבג

לנסוע לחו"ל... עבור אנשים רבים זה התגשמות החלום במלואו, חופשה מדהימה שמצפה אי שם ומתחילה עם טיסה חלומית. עבור אחרים זוהי שגרת חיים, כאשר חיי היום יום שלהם צפופים בנסיעות לחו"ל למטרת עבודה או לימודים. כך או אחרת, על מנת להגיע לנתבג חייבים הסעה מיוחדת.כדי להגיע אל שדה התעופה צריך להשתמש בשרותי הסעה לנתב"ג, הן לא ניתן לעלות על הדעת לנסוע באוטובוס עם כמה מזוודות במקביל. מה עוד, שלא לכל מקום בארץ יש גישה בתחבורה הציבורית, וכאשר מדובר בשעות מסוימות ביום זה פשוט בלתי אפשרי. בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר מוכרחים להשתמש בשרותי הסעות לנתב"ג של חברת עידו כדי להגיע לשדה התעופה.גם כאשר חוזרים מחו"ל ויש לצאת מנתבג אל כל עיר בארץ, משתמשים בשרותי ההסעות לאזור נתב"ג שיובילו אתכם הביתה בשעה טובה.

כאשר מזמינים הסעות לשדה התעופה ברחבי העולם, בעיקר בארצות הברית, יש לתת לחברת ההסעות את שם חברת התעופה ונהגיה יודעים להוריד אתכם בפתח הרלוונטי. בטרמינל 3 בנתב"ג אין חלוקה לחברות תעופה בכניסות ולכן הסעות לשדה התעופה יגיעו לטרמינל הטיסות היוצאות, אלא אם תדעו מראש כי הצ'ק אין יתבצע דווקא בקומת הטיסות הנכנסות (כן, גם שם יש עמדות בידוק) וכך תיחסך לכם ירידה של קומה אחת במדרגות נעות.

הסעות לנתב"ג - שדה התעופה

במהלך הזמנת שירות הסעות לשדה התעופה בן גוריון עליכם לוודא מול הנהגים כי הם קיבלו את פרטי הטיסה הנכונים והמעודכנים ביותר. הזמנתם אוטובוס לשדה התעופה? עליכם לדעת בוודאות כי הוא יגיע לאסוף אתכם בשעה המדויקת והנכונה. טיפ: אם הזמנתם הסעות לשדה התעופה מספר ימים קודם לכן, בלילה לפני הטיסה צרו קשר עם החברה ותוודאו מולם שוב את שעת האיסוף. וכן, תמיד שהאוטובוס לשדה התעופה יקדים מאשר יאחר...אם חשבתם להגיע לנתבג בעזרת רכב פרטי, עשו חישוב מהיר ותגלו כמה הדבר לא שווה ולא משתלם משמעותי:

  • בהזמנת הסעות לנתב"ג תוכלו לחסוך את דמי החניה אשר תאלצו לשלם לו תגיעו עם רכב משלכם.
  • מלבד התשלום על חניה הדבר גם גוזל זמן רב שכן לא תמיד קל למצוא חניה, ולפעמים להגיע עד פינה פנויה יש להרחיק    מרחק רב.
  • גם נסיעה פרטית עולה כסף ולפעמים מדובר בפקקים עמוסים במיוחד. לא נראה שזו עסקה משתלמת להגיע עם רכב פרטי.
  • לא לכל אחד יש מישהו שיבוא ויקח את הרכב הביתה, צריך להעזר בקרובי משפחה או חברים ולפעמים פשוט מנצלים מישהו וזה לא הכי נעים...

מי שמרבה בנסיעות לחו"ל מכיר את הסיוט הזה על בשרו, הוא בודאי יעדיף פי כמה להשתמש בשרותי הסעות לשדה התעופה ולהגיע בצורה הכי רגועה. עידו הסעות מספקת שרותי הסעות לנתב"ג עם מיטב הנוחות והשרות האישי שלנו. אצלנו תוכלו להשיג את כל סוגי הרכבים בהתאם למספר הנוסעים עם מקומות מיוחדים לכבודה. כאן יתיחסו אליכם כמו שצריך ויעשו את הכל כדי שתגיעו למטוס עם תחושה טובה ולבבית. כדאי לנסות את זה! בואו לנסוע לחו"ל כמו מלכים!

כמו שלא מתכננים הגעה לנתב"ג לרגע האחרון, כך גם לא מתכננים את ההתניידות שלכם בחו"ל לדקה ה-90. נוסעים ליעדים בעייתיים מבחינת תחבורה ציבורית? הכירו את הפתרון שיעשה לכם הרבה שקט ויעניק לכם הרבה מאוד נוחות. מדובר בשירותי נסיעות בחו"ל.

תעשיית השכרת הרכב בחו"ל מתפתחת משמעותית בשנים האחרונות, כאשר היום ניתן לשכור רכב מכל פינה על הגלובוס ולהגיע איתה למחוז חפצכם. כרתים, רודוס, ברצלונה, מדריד, צפון איטליה, דרום איטליה ועוד. התייר הישראלי אוהב תמיד לחפש את הריגושים בנסיעות שלו בחו"ל ולא אחת קשה למצוא תחבורה ציבורית נוחה ויעילה. רכב פרטי הוא הפתרון האופטימאלי. במקביל, אנחנו מציעים לכם לבדוק מנועי השוואת מחירים עבור השכרת רכבים בחו"ל ולבחור את ההצעות המתאימות.