• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
שירותי הסעות

הסעות לירושלים

הסעות לירושלים

עידו טורס לוקחת אתכם מעלה אל הרי ירושלים ברכבי הסעות ממוזגים ונוחים המותאמים למספר הנוסעים. מחפשים הסעות לירושלים? אנו מבטיחים לכם נסיעה בטוחה ונעימה עם נהגים מנוסים, בעלי היכרות גיאוגרפית עם כבישי ארץ ישראל ובפרט עם אזור ירושלים.

רכב הסעות איכותי
חברתנו מתמחה בסיפוק שירותי הסעות לירושלים לכל מטרה: הסעות לאירועים, הסעות לילדים לבתי ספר, הסעות לקבוצות קטנות ועוד. בבעלותנו אוטובוסים חדישים, איכותיים וברמת אסתטיקה גבוהה. בבעלות חברתנו גם רכבי הסעות לקבוצות קטנות לטיולים, ימי גיבוש של עובדים, אירועי חברה, טיולים וכל פעילות הדורשת הסעת קבוצות קטנות. חברתנו עידו הסעות מספקת חוויית נסיעה נעימה ובטוחה באוטובוס נקי ושמור.

נהגים מנוסים

אצלנו בעידו הסעות מקפידים על העסקת נהגים מנוסים בעלי תודעת שירות גבוהה. הנהגים שלנו בעלי וותק וניסיון והיכרות מעמיקה עם כבישי ארץ ישראל. הסעות לירושלים עם חברתנו עידו הסעות מבטיחה לכם הגעה בזמן למקום האירוע או הפעילות בקלות מכל חלקי הארץ. אצלנו בעידו הסעות תקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לכל אירוע הדורש שירותי הסעות לירושלים.

בטיחות בדרכים
אחד ההיבטים החשובים לנו ביותר הוא נושא הבטיחות בדרכים. האוטובוסים שלנו ורכבי ההסעות לקבוצות קטנות עומדים בתקני משרד הרישוי והתחבורה לבטיחות מלאה של הנוסעים במהלך הנסיעה. אם אתם מחפשים הסעות לירושלים איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים מענה כולל לשירותי ההסעה. הנהגים שלנו מקפידים על כל כללי הבטיחות על מנת להבטיח לכם נסיעה נעימה ובטוחה.

עמידה בזמנים

בחברה שלנו מקפידים על עמידה בזמנים מתואמים מראש כחלק מתודעת השירות הגבוהה שלנו. אנו מודעים לחשיבות ניהול הזמן ותוכניות אירועים המתקיימים לקבוצות קטנות וגדולות. כאשר מדובר באירוע הדורש הסעות לירושלים, אנו לוקחים בחשבון את תזמון וקביעת הזמנים בהתאם לתנועה לירושלים והסביבה. זאת על מנת להבטיח את הגעת הקבוצה בזמן למקום האירוע או הפעילות.

התקשרו כבר עכשיו לפרטים נוספים על הסעות לירושלים 077-727-7967