• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות לאירועים

הסעות לחתונה

הסעות לחתונה
 

מזל טוב! אתם מוזמנים לחתונה. זו אולי חתונה של בן משפחה, של חברים קרובים, של מישהו מהעבודה... כך או כך, אתם מביטים בהזמנה ומגלים שהחתונה תיערך באזור מרוחק, אזור שקשה לכם להגיע אליו. עידו הסעות מציעה לכם שירות ייחודי של הסעות לחתונה, לאולמות בכל רחבי הארץ. הסעת לחתונה נדרשות בחתונות רבות. ישנן חתונות שבהן יש צורך בהסעות עבור חתונה קטנה עבור המשפחות עצמן. בדרך כלל מדובר באירועים של משפחות גדולות במיוחד. במקום להגיע בדרך לא דרך לאולם שנקבע לעריכת החתונה, להרוס את חליפת החתן או את שמלת הכלה ולטעות בדרך לחתונה של עצמכם, אפשר להיעזר בהסעות, שיסייעו את כל בני המשפחה יחד, בדיוק בזמן לצילומים באולם ולקבלת הפנים.

מתי צריך הסעות לחתונה

הסעות לחתונותבמקרים רבים אחרים, החתן והכלה מארגנים הסעות לחתונתם עבור החברים והחברות שלהם, אשר מגיעים במקרים רבים מאזור אחד מרוכז יחסית, אל האולם שנמצא במקום מרוחק. הסעות למקום החתונה מאפשרות לכל החברים להגיע בצורה נוחה וקלה, וגם מספקים להם דרך נוחה בחזרה הביתה. חשוב לציין שהסעות לחתונה הן יעילות עבור הנוסעים גם מבחינה בטיחותית, על מנת שאף אחד לא יעלה בדעתו לנהוג לאחר ששתה בחתונה, וכדומה. איך נוסעים?כאשר מזמינים הסעות לחתונות, קובעים תחנת מפגש שבה עולים הנוסעים על אוטובוס לחתונה, או לחילופין, מספר תחנות שנועדו לאסוף את כל האורחים המוזמנים לחתונה ואשר אמורים לנסוע בהסעה. מומלץ לדאוג גם לפיזור מתאים בהסעה חזור, או לתחנה אחת במקום מרכזי, שממנו יוכלו כולם להגיע הביתה בקלות ובשלום.

אוטובוס לחתונה בכיף

חברת עידו הסעות מציעה לכם הסעות לחתונה בצורה מקצועית, מרוכזת ונוחה. עידו הסעות מעמידה לרשותכם השכרת מיניבוסים ואוטובוסים, בגדלים שונים, על פי מספר האנשים שאמורים לנסוע לחתונה. עידו הסעות דואגת לאסוף את כל המוזמנים, ולהביא אותם בשלום אל החתונה וממנה. עם עידו הסעות, אתם יכולים להגיע לחתונות שחשובות לכם, גם אם הן נמצאות באזורים מרוחקים וקשים להגעה. מזל טוב! רוצים להגיע בקבוצה לחתונה של חבר? צריכים אוטובוס לחתונה משותף לכל המשפחה? בואו עוד היום לעידו הסעות ותקבלו הסעה נוחה ובטוחה!