• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

יש לכם אירוע משפחתי? אירוע חברתי? עידו הסעות מספקת הסעות לאירועים- אנו ניקח אתכם בשמחה!

אתם חוגגים אירוע? חתונה, בר מצווה, בת מצווה, או ברית ורוצים לפנק את האורחים שלכם בהסעה עד לאירוע כדי שיוכלו לשתות ולהינות בראש שקט?

הסעות עבור אירועיםחברת עידו הסעות מציעה שירותי הסעות באוטובוסים נוחים וממוזגים עם הנהגים הכי טובים ונעימים. תודות לשירות שלנו תוכלו להגיע לכל אירוע חברתי שאתם צריכים, בקלות ביעילות ובצורה הכי מהירה.

כדי להוביל אנשים לאירועים שונים, בבטחה ובשמחה, כדי לבחור בחברת הסעות לאירועים אמינה וטובה. כזו שתדייק בזמנים, תספר רכבים נקייים ומרווחים ונהגים חייכניים. את כל אלו תמצאו אצל עידו הסעות.

יחד אתנו תוכלו להגיע אל:

  • אירועים משפחתיים - חתונות, בר/בת מצווה, ברית ועוד..
  • טיולים מאורגנים
  • מסיבות מתוכננות
  • ביקורי משפחה
  • אסיפות ופגישות חשובות, ועוד

היתרון הגדול של חברת ההסעות שלנו הוא שיאתנו אפשר להגיע לכל מקום בארץ ובקלות רבה. יש ברשותנו צי של אוטובוסים נקיים ומרווחים, כולם בגדלים שונים ומתאימים לצרכים המשתנים. כך תוכלו לקבל כאן מיניבוס של 15 מקומות, 20 מקומות ואפילו עד 60 מקומות לפי הצורך והרצון.

לכל מקום בארץ שאתם צריכים להגיע ועם כל מספר אנשים שיש לכם בקבוצה, חברת עידו הסעות תעמוד לשירותכם ותוביל אתכם אל היעד במסירות רבה.

אין הגבלה לאופציות ולאפשרויות. אתם לפני אירוע ומחפשים הסעה לאירועים? חברת עידו הסעות היא התשובה. אתם מארגנים טיול משותף לעובדים ורוצים לקחת אותם לימי גיבוש או הפעלה? אנחנו נארגן לכם הסעות לעובדים בצורה הכי חלקה.

למה דוקא עידו הסעות כחברת הסעות לאירועים

כי הסעות לאירועי חברה צריכים להיות בטיחותיים ומאורגנים היטב. כשכקבוצה גדולה נוסעת להשתתף באירוע מסוים, חשוב שהיא תגיע אל היעד בצורה נוחה ומאורגנת, עם נהגים אדיבים ומסורים ועם כלי רכב נוחים וממוזגים.
זה בדיוק מה שאנחנו מציעים; אצלנו שמים את הלקוח במרכז, ומתאמצים מאד למלא את רצונו. אנחנו משתדלים מאד למלא את הצרכים של כל אחד ולהביא את הלקוחות לשביעות רצון מלאה. זו הסיבה שאנחנו מתחשבים במחיר, ובאים לקראת הלקוחות שלנו, נותנים להם מקסימום שירות ומעניקים להם יחס הוגן.
תנסו אותנו בנסיעה הקרובה שלכם! מובטחת לכם חווית נסיעה מהנה ביותר!

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים רק עם עידו הסעות!

אירועים שונים שאנו מוזמנים אליהם, נערכים בכל רחבי הארץ, לעיתים באזורים שקרובים אלינו ונוחים לנו, ולעיתים במקומות מרוחקים, שקשה לנו להגיע אליהם. הסעה לאירוע מאפשרת לנו להגיע בקלות לכל אירוע, בכל מקום, בקלות בנוחות. עידו הסעות מציעה לכל אחד שירות הסעות לקבוצות מאורגנות, משפחות ועוד.

בכל יום נערכים ברחבי הארץ עשרות ואף מאות אירועים מכל הסוגים – קטנים וגדולים, אירועים משפחתיים ואירועים חברתיים או עסקיים, אירועים קלילים או רשמיים. כל אירוע עם רשימת המוזמנים שלו, קוד הלבוש שלו וכמובן – המיקום שלו. לא תמיד קל להגיע למקום שבו נערך האירוע, אולם כאשר קבוצת אנשים מוזמנת לאירוע מרוחק, היא יכולה להיעזר ולקבל שירות של הסעות לאירועים, על מנת להגיע למקום בקלות ובנוחות.

ישנן משפחות גדולות שיכולות להיעזר בשירות כזה, על מנת להגיע בהרכב מלא למקומות מרוחקים. קבוצות חברים יכולות גם הן להתארגן עם הסעות על מנת להגיע יחד לאירוע. גם מארגני האירוע עצמם יכולים לארגן הסעות עבור האנשים שאותם הם מזמינים לאירוע. אם אתם מזמינים לאירוע שלכם הרבה מאד אנשים מאזור מסוים, תוכלו להציע להם אפשרות נסיעה, שיבצעו תחנות איסוף באזור המתאים, ויביאו את כל המוזמנים בצורה נוחה ויעילה אל מקום האירוע. כמובן, אפשר ורצוי לדאוג, במקרים אלו, גם להסעות חזור.