• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
שירותי הסעות

הסעות בשומרון

חברות רבות מציעות שירותי הסעות בפריסה ארצית רחבה, אולם כמה מתוכן יוכלו לספק לכם שירותי הסעות גם בשומרון?
זה לא סוד שחברות רבות אינן מתלהבות לספק שירותי הסעות מעבר לקו הירוק. אי אפשר להתעלם מהמצב הביטחוני ואולם גם משיקולים אידיאולוגיים העומדים מאחורי זה. אנחנו בעידו הסעות מאמינים שחברה מקצועית ורצינית, צריכה לתת מענה בכל חלקי הארץ, ולכן אנו מציעים לכם גם שירותי הסעות בשומרון.

הסעות בשומרוןמי אנחנו?

אצלנו זה לא רק מהשפה ולחוץ. בסיס החברה שלנו נמצא ביישוב "עץ אפריים" ונשמח לספק שירותי הסעות לתלמידים, לעובדים ולכל מטרה אחרת ברחבי השומרון. צוות הנהגים שלנו מכיר את האזור ובעל ניסיון רב בהסעות באזור זה, כך שנוכל להביא אתכם ללא בעיה לכל נקודה שתרצו.

הסעות בשומרון עם עידו הסעות

 • שירותי הסעות לתלמידים – באזור השומרון פועלים לא מעט בתי ספר אזוריים, אליהם מגיעים תלמידים ממספר יישובים. כדי לאפשר לכל התלמידים להגיע בזמן אנו מספקים שירותי הסעות לתלמידים על פי הצורך, במסלול שייקבע מראש מול המוסד החינוכי והרשות המקומית.
   
 • שירותי הסעות לעובדים – זה לא סוד שהתחבורה הציבורית אינה נותנת מענה מספק ולכן אנשים אשר גרים בשומרון ומחפשים מקום עבודה צריכים להסתמך על שכנים או לקנות שני רכבים. עם עידו הסעות אפשר גם אחרת. לא משנה אם אתם עובדים בתוך אזור השומרון או באזור אחר, נשמח להעמיד לרשות החברה מערך הסעות לעובדים, שיאסוף את העובדים בתחילת היום ויחזיר אותם לביתם בסופו.
   
 • שירותי הסעות לטיולים – מארגנים טיול לתלמידים או לעובדים ברחבי השומרון? אין מתאים יותר מחברה אשר ממוקמת באזור השומרון ומכירה היטב את כל הכבישים והאתרים המיוחדים הנמצאים באזור. צוות הנהגים שלנו יודע לנהוג בצורה בטיחותית וזהירה ונשמח להראות לכם את חבל הארץ היפהפה הזה.
   
 • שירותי הסעות לתיירים – לא מעט תיירים מגיעים מדי שנה לארץ ומעוניינים לבקר בשומרון. עבורם אנו מציעים שירותי הסעות מיוחדים, אשר יגיעו לאסוף אותם היישר משדה התעופה ויובילו אותם בין האתרים השונים. צי הרכבים שלנו כולל רכבים בגדלים שונים, מאוטובוס גדול ומפנק של 60 מקומות ועד למיניבוסים המיועדים ל-10 אנשים ויותר. כל הרכבים שלנו מאובזרים ומתוחזקים היטב.
   
 • שירותי הסעות VIP – מחפשים שירות הסעות בסטנדרטים גבוהים? חברת עידו הסעות מציעה לכם שאת שירותי הסעות VIP, המיועדים לאנשים שאין להם זמן לבזבז ומעריכים איכות. אנו נדאג שתגיעו בזמן לכל כתובת ושחווית הנסיעה תהיה נוחה ומהנה.

כשאתם מחפשים שירותי הסעות בשומרון, אין חברה מתאימה יותר מעידו הסעות. יש לנו ניסיון רב בנסיעות באזור זה ונוכל להוביל אתכם בבטחה ובהנאה.
לקבלת פרטים נוספים והזמנת השירות, אתם מוזמנים לחייג אלינו או להשאיר פרטים דרך האתר. נסיעה טובה!