• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
שירותי הסעות

הסעות בפתח תקווה

זקוקים לשירותי הסעות בפתח תקווה והסביבה? חברת עידו הסעות מציעה לכם מערך אוטובוסים חדישים ומאובזרים ושירות ללא תחרות.

הסעות לעיר פתח תקווה

במרכז הארץ נמצאת אחת הערים המתקדמות והשוקקות ביותר בישראל. בעיר זו יש עשרות בתי ספר, מרכזי תרבות ומסחר ואזורי הייטק מפותחים. בוודאי הבנתם כבר שהכוונה היא לפתח תקווה. פתח תקווה קיימת מאז שנת 1937 ומאז היא לא מפסיקה לגדול ולצמוח, לכן אין זה פלא שיש בעיר צורך בשירותי הסעות למטרות שונות.

הסעות בפתח תקווה לתלמידים

אלפי תלמידים לומדים במוסדות החינוך של העיר פתח תקווה. חלקם תושבי העיר וחלקם מגיעים במיוחד מבחוץ. בדרך כלל התלמידים מגיעים בכוחות עצמם לבתי הספר, אולם מה קורה כאשר המוסד החינוכי רוצה לארגן יום טיול? במקרה כזה חייבים שירות הסעות מקצועי ורציני, שיוכל לתת מענה לכמות התלמידים הגדולה.

חברת עידו הסעות מתמחה בהסעות לטיולים לכל הגילאים. אתנו אתם יכולים להיות רגועים שהתלמידים נמצאים בידיים טובות ואחראיות. צוות הנהגים שלנו מכיר את כבישי הארץ וידע להסיע את התלמידים עם הצוות החינוכי לכל אתר, ממטולה ועד אילת. האוטובוסים שלנו חדישים ומאובזרים היטב ואין לנו ספק שחווית הטיול תהיה טובה יותר בזכות שירותי ההסעות שלנו.

הסעות בפתח תקווה לעובדים

הסעות בפתח תקווההסעות תלמידים אינן השירות היחיד שאנו מספקים בחברת עידו הסעות. חברת עידו הסעות מכירה בהתפתחות המטאורית של העיר פתח תקווה ואזורי התעסוקה השונים, ולכן מציעה שירות חדש של הסעות עובדים. לכם כמנהלים מדובר בבונוס משמעותי. אפשר להפחית את השימוש ברכבי ליסינג ובמקום זה להציע לעובדים מערך הסעות מסודר, שיאסוף אותם בתחילת כל יום בתחנות שנקבעו מראש, ויביא אותם למקום העבודה. בסוף יום העבודה העובדים יוכלו לעלות לאוטובוס של עידו הסעות, ולדעת שהם לא צריכים לדאוג לפקקים ולעומסי התנועה, אלא פשוט להתרווח ולנוח על המושבים המרופדים עד שיגיעו הביתה.

יותר ויותר מקומות עבודה בוחרים לעבור לשירותי הסעות עובדים, בשל היתרונות הרבים. ראשית, הסעות לעובדים מאפשרות למעסיק להעסיק גם אנשים המגיעים מרחוק יחסית, מבלי לדאוג לאופן הגעתם למקום העבודה. שנית, הסעות לעובדים הן דרך מעולה לוודא שהעובדים לא יאחרו ושכל הצוות יתחיל את יום העבודה באותו הזמן. זהו יתרון גדול גם עבור העובדים, אשר לא צריכים לבזבז זמן על עמידה בפקקים או מציאת חנייה, והם יכולים לנצל את זמן הנסיעה למנוחה או לעיסוקים אחרים.

ימי גיבוש לעובדים

חברת עידו הסעות מציעה לכם גם שירות נוסף והוא הסעות לימי כיף וגיבוש. כמעט בכל חברה מקיימים מדי שנה יום גיבוש לעובדים, וביום כזה שירות ההסעות הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה.
כשאתם מחפשים שירותי הסעות בפתח תקווה, עידו הסעות זו הכתובת. כאן תקבלו שירות זמין, אדיב ומקצועי מחברה בעלת ניסיון אשר אינה מתפשרת לא על בטיחות ולא על תודעת השירות.