• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
חברת הסעות

אוטובוס לטיולים

הסעות לטיולים

לצאת לדרך עם אוטובוס לטיולים של חברת עידו הסעות - מתכננים טיול ומחפשים שירותי הסעות מתאימים? אנחנו כאן לשירותכם.

חלק בלתי נפרד מכל טיול מאורגן הוא שירות הסעות. האוטובוס שילווה את הטיול הוא גורם מכריע באווירה שתהיה לאורך כל היום והוא יכול להפוך טיול למוצלח או כושל. לכן,  לא משנה אם מדובר בתלמידי גן, בית ספר, קייטנות או טיולים של אנשים בוגרים, חשוב מאד לדעת מאיזו חברה להזמין את האוטובוס ועל אלו נקודות לשים דגש.

איך בוחרים חברה טובה עם אוטובוס לטיולים?

 • הקריטריון הראשון הוא כמובן למצוא חברה היכולה להקצות לכם אוטובוסים לטיולים בתאריך ובשעות שאתם צריכים. שימו לב שהחברה גם נוסעת לאתר הטיול שתכננתם, כי לא כל החברות נוסעות ממטולה ועד אילת או מעבר לקו הירוק וזו נקודה שחשוב לברר מראש.
   
 • הקריטריון השני אלו המחירים של החברה. האם המחיר שהחברה דורשת עבור השירות עומד במסגרת התקציב שיש לרשותכם? כדאי גם לוודא בדיוק מה כלול במחיר ולא להתפשר על מחירים נמוכים ביחס לשוק, מכיוון שזה יכול להיות סימן למשל לכך שהחברה חובבנית ולא מחזיקה בביטוח בתוקף כפי הנדרש.
   
 • הקריטריון השלישי זה לבדוק את איכות האוטובוס ומצבו. ברוב הטיולים הנסיעה מהווה חלק נכבד מהיום ולכן חשוב שהיא תהיה נוחה והאוטובוס יהיה נקי ומאובזר. אתם משלמים לא מעט על השירות ולכן אל תסכימו לקבל אוטובוסים ישנים ומלוכלכים.
   
 • הקריטריון הרביעי זו תודעת השירות של החברה וכאן הכוונה גם לנציגי החברה מולה אתם סוגרים את הזמנת האוטובוס וגם הנהג עצמו. חשוב שהנהג יהיה אדיב וסבלני ויקבל כל אדם שעולה לאוטובוס עם חיוך על הפנים. הנהג צריך להיות מקצועי, להכיר את כבישי הארץ ולנהוג בצורה בטוחה וזהירה כדי שכולם יחזרו לביתם בשלום.

קריטריונים לחברת אוטובוס לטיוליםאוטובוס טיולים

הכירו את חברת עידו הסעות. חברתנו עוסקת בתחום ההסעות כבר שנים ויש לנו ניסיון רב בתחום הסעות טיולים מכל הסוגים. אנו מספקים שירותי הסעות בפריסה ארצית רחבה, כמו הסעות לחרמון ועד אילת, ונשמח לקחת אתכם לכל יעד.
האוטובוסים שלנו חדישים ומצוידים היטב, ואנו דואגים לשמור ולתחזק אותם בין נסיעה לנסיעה, כדי שכל לקוח ייהנה מאוטובוס נקי, מאוורר וריחני. המושבים מרופדים ונוחים ותוכלו ליהנות מתאורה, מוזיקה ומערכת מיזוג לאורך הדרך, לפי רצונכם.

לסיום, כמה מילים על צוות הנהגים שלנו. כל אחד מהנהגים שלנו הוא בעל רישיון ועם ניסיון בהסעת מטיילים ברחבי הארץ. הנהגים שלנו מכירים את הכבישים השונים ויודעים כיצד להביא אתכם מנקודה אחת לשנייה בבטחה. הנהג יקבל את פניכם בסבר פנים יפות וידאג שהנסיעה תהיה חווייתית, נוחה ונעימה.
ומה לגבי המחיר? חברת עידו הסעות מציעה לכם אוטובוס לטיולים במחירים הוגנים במיוחד ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת עבור הטיול הבא שלכם.