• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
מאמרים

4 נקודות חשובות בהזמנת אוטובוס לטיולים

כשאתם צריכים להזמין אוטובוס לטיולים, יש 4 נקודות שחשוב להתמקד בהן

כל מי שיש לנו מעט ניסיון בארגון טיולים יודע שאחת המשימות הראשונות היא לדאוג לאוטובוס שיסיע את המטיילים בין האתרים השונים. לכאורה זה נראה פשוט, כי קיימות מספר חברות המציעות שירותי הסעות לטיולים, אולם לפני שאתם ממהרים לסגור עם אחת החברות, כדאי שתקראו את ארבעת הנקודות הבאות.

למה צריך לשים לב כשמזמינים אוטובוס לטיולים?

 1. הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה זו חברת ההסעות. בישראל יש מספר גבוה יחסית של חברות הסעות, וזה יכול להקשות מעט על הבחירה. בשלב הראשון אתם צריכים לבחור בחברה שיש לה רישיונות עסק בתוקף ושמקפידה על העסקת צוות נהגים בעלי רישיון בלבד. נהגים זהירים המקפידים על כללי הבטיחות זוהי נקודה שאסור להתפשר עליה, כדי שכולם יחזרו בשלום לביתם.
   
 2. הנקודה השנייה אלו האוטובוסים עצמם. כאשר יוצאים לטיול מצב האוטובוס הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. לא משנה כמה תשקיעו בתכנון וארגון הטיול, ברגע שהנוסעים יעלו על אוטובוס לטיולים ויגלו שהוא מלוכלך ועם ריח לא נעים, הם יתחילו להתלונן. לכן חשוב מאד שהאוטובוסים יהיו נקיים ונראים כמו חדשים, ללא ריפודים קרועים ועם אפשרות לפתוח חלונות כדי לאוורר. מלבד מצב האוטובוס צריך לבדוק שלחברה יש מספיק אוטובוסים לספק לכם וגם גודל האוטובוס מתאים. לעתים צריך רק אוטובוס אחד ולעתים צריך מספר אוטובוסים. בטיולים קטנים יותר, כמו טיולי תיירים או טיול משפחתי, צריך לבדוק אם החברה יכולה להעמיד לרשותכם מיניבוס של 14 מקומות או יותר, לפי הצורך.
   
 3. הנקודה השלישית זו בטיחות כלי הרכב. אוטובוסים נקיים וחדישים זהו יתרון חשוב, אך חשוב עוד יותר שהאוטובוס יהיו תקינים ובטוחים לנסיעה. לשם כך יש לבחור בחברת הסעות המקפידה לתחזק את כלי הרכב שבבעלותה באופן שוטף ולבצע בדיקות תקינות תקופתיות. כל אוטובוס צריך להיבדק לפני שהוא יוצא לדרכו.
   
 4. ולסיום, הנקודה הרביעית זה היחס של צוות החברה והנהגים. אתם משלמים עבור השירות וזכאים ליחס אדיב, סבלני ומקצועי. ניתן לחוש זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה בה אתם מתקשרים כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת ופרטים אודות האוטובוס וגם במהלך הטיול עצמו, כאשר הנוסעים עולים והנהג מקבל כל אחד ואחד מהם עם חיוך.

עידו הסעות – חברה שנותנת לכם יותר

את ארבעת הנקודות הללו ויתרונות רבים נוספים, תוכלו למצוא אצלנו, בחברת הסעות. חברת עידו הסעות היא חברה בעלת וותק וניסיון בהסעות טיולים בכל רחבי הארץ, ממטולה ועד אילת. אנו מחזיקים בכל האישורים והרישיונות והנהגים שלנו מקצועיים, זהירים ויודעים כיצד להתמצא בכבישים ברחבי הארץ.
כמו כן אנו מחזיקים במספר אוטובוסים וכלי רכב בגדלים שונים, כדי שנוכל לתת מענה לכולם, וכל כלי רכב נבדק היטב לפני שהוא יוצא אליכם. אנו מקפידים על ניקיון ותחזוקה באופן קבוע ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

חזרה למאמרים