• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

רוצה להיות מוביל בכביש?

כבישי הארץ מלאים תדיר במכוניות, משאיות, אוטובוסים ורכבי הסעות. מי שאיתרע מזלו, נהנה לא רק מנהיגה בכבישים נוחים ורחבים שמציעה לנו מדינת ישראל, אלא גם מרווחים נאים ומאפיק פרנסה שווה במיוחד.

הכבישים הולכים ומתפתחים כל הזמן. נתיבים מתווספים, מנהרות נחפרות, גשרים נבנים ועולם התחבורה נהנה מעוד ועוד אפשרויות. נהגים רבים למדו כי אפשר גם להרוויח כסף באמצעות רישיון הנהיגה שלהם וכך במקום לנסוע רק עבור עצמם הם מציעים גם שירותי הסעה. הם נהנים מרווחים נאים בכבישים מפותחים. רוצה גם אתה להתפרנס באמצעות רישיון הנהיגה שלך? זה אפשרי! רישיון למשאית או רישיון לאוטובוס וכמובן גם רישיון מוביל יאפשרו לכם להשתמש ברישיון שלכם ובכלי הרכב שלכם ככלי שיפרנס אתכם ויהווה למעשה המפתח לחיים כלכליים טובים הרבה יותר.

שירותי הסעות – למי ומתי?

שירותי הסעות אלו הם שירותים נצרכים בתחומים רבים ושונים.

הסעות לתלמידים

אנחנו מוצאים את שירותי ההסעות לתלמידים. מדובר במערך הסעות רחב הכולל איסוף תלמידים מכל השכונות ברחבי הערים השונות כמו כן פיזור שלהם בשכונות גם בסיומו של יום. במיוחד נחוץ הדבר אצל תלמידים המשתייכים לחינוך המיוחד. אלו לא יכולים ללמוד בכל בית ספר שכונתי ולעיתים גם לא יהיה עבורם מענה בעיר מגוריהם. אלו יזדקקו להסעות אל מחוץ לעיר וכמובן לנהגים שיבצעו את ההסעות הללו.

הסעות לאירועים

בעלי אירועים רבבים מציעים לאורחים שלהם שירותי הסעה עד לאירוע. הדבר חוסך לאורחים את הנהיגה בשעות הלילה המאוחרות. כמו כן זה חוסך להם את הצורך בחיפוש חניה בקרבת האולם והאורחים יכולים ליהנות מהאירוע באופן נינוח ללא לחץ מהדרך חזור הביתה.

הסעות לעובדים

במקומות עבודה רבים מציעים היום את האפשרות של שירותי הסעות לעובדים עד למקום העבודה. מדובר ברווח משמעותי הן עבור הצוות של העובדים והן עבור מקום העבודה. העובדים מרוויחים שירותי הסעה בשעה קבועה הם חוסכים דלק, לא צריכים לחפש מקום חניה בכל בוקר והם נהנים מנסיעה אשר בה הם יכולים לנצל את הזמן לארוחת בוקר או לשיחות טלפון, היות וההגה לא נמצא בידיים שלהם. העסק מרוויח גם כן היות וכך העובדים כולם מופיעים בזמן לעבודה ללא איחורים ותירוצים. הסעות עובדים - עידו הסעות.

רישיון מוביל

כדי להיות נהג מוביל יש להוציא רישיון מוביל. אם אתם רוצים ליהנות מרישיון מהיר וליווי מקצועי של בית ספר מקצועי לנהיגה, עליכם לפנות למקום מקצועי שם תוכלו לקבל את הרישיון הדרוש ולהתחיל להתפרנס ממקצוע מכניס ורווחי.