• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

סוגים של מעקות למדרגות

סוגים של מעקות למדרגותמעקה למדרגות אולי נשמע כמו משהו פשוט, אך למעשה מדובר בתחום עשיר מאוד של גוונים ואפשרויות. לפני שאתם הולכים לאיבוד בתחום מעקה למדרגות, להלן מספר דוגמאות, שיעזרו לכם. נתון אחד שחשוב לשים לב אליו לפני שרוכשים מעקה הוא נושא התקן. על גובה המעקה להיות בתקן מתאים. תקן מתאים מתייחס למספר נושאים: יציבות, גובה, ורווח בין השלבים של המעקה, כמו גם צורת מבנה המעקה.  עכשיו אחרי ששמנו לב אל הפרטים החשובים באמת, עכשיו אפשר להתחיל לדבר על סגנונות עיצוב שונים.

מעקה זכוכית:

אחד מסוגי המעקות שאנשים בעלי אהבה לעיצוב קלאסי אוהבים אך לא תמיד יכולים לממן הוא מעקה זכוכית. מעקות למדרגות מזכוכית הינם יפים מאוד, ומקנים מראה יוקרתי מאוד. מעקה זכוכית מתאים למרפסות, למדרגות חוץ או למדרגות פנים. נושא אחד שאנשים לא מעריכים מספיק בתחום מעקה זכוכית הוא נושא התחזוקה. תחזוקה של מעקה זכוכית מצריכה ניקיון על בסיס יומי של הזכוכית כאשר מדובר על בית ובו ילדים או מתבגרים. זאת מכיוון שמעקה זכוכית מראה את סימני הידיים והלחות של האצבעות, כאשר מדובר על ילדים המעקה יכול להיראות ממש לא נקי בסוף היום ולמעשה ניקוי של מעקה כזה אורך זמן, רב, אם אתם מעוניינים במעקה שכזה, רצוי לחשוב על פרט זה זמן רב ולבחון אם הוא מתאים לאופי הבית או לא.

מעקה עץ:

מעקה עץ ניתן להתקין במאוזן או מאונך. ניתן להשתמש במספר רב של סוגי עצים, החל מאורן, אלון, איפאה ועוד. חשוב שמי שיתקין את המעקה יהיה בעל מקצוע בעל ניסיון. על המעקה להיות יציב ועמיד. חשוב להקפיד על קבלת עץ מחוטא מטרמיטים, תולעי עץ וכדומה שלא יאכלו את העץ במשך הזמן.

מעקה ברזל:

מעקה למדרגות מברזל הינו הסוג הפופולארי ביותר, עלותו נמוכה במיוחד, והוא חזק מאוד. חשוב מאוד במידה ואנחנו רוצים להתקין מעקה למדרגות חוץ או למרפסות להקפיד להשתמש בברזל מגולוון שאינו מחליד. שימו לב, עיצוב זה טוב, הקפידו בראש ובראשונה על תקינותם!