• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

מרהטים את המשרד בנוחות מירבית

מה הכי חשוב לשים לב כשקונים ריהוט משרדי?

כשאתם מעוניינים לקנות ריהוט משרדי, יש שני דברים שצריך לקחת בחשבון: הראשון, שהריהוט צריך להיות נאה ואיכותי מספיק שהלקוחות וגם העובדים ירגישו שאכפת לכם מהם. והשני, שהעובדים שלכם מבלים 8 או 9 שעות ביום במשרד, וישיבה ממושכת – במילא לא בריאה. לכן, חשוב לא להוסיף לבעיות, ולרכוש ריהוט משרדי נוח ובריא לגב.

אחד הפריטים המרכזיים בריהוט משרדי, הוא הכסא. כסאות מחשב, כמו גם כסאות מנהלים, צריכים להיות אורטופדיים, נוחים, ועם אפשרות להתאמה אישית. כסא שמתאים לאדם אחד, בגובה או בזווית משענת הגב שלו, לא בהכרח מתאים לאדם אחר. ומפני שאתם לא יכולים לתת לכל עובד לבחור את הכסא שלו, והכסאות יישארו במשרד גם אם העובדים יתחלפו, כדאי להשקיע בכסאות מחשב, וכן בכסאות מנהלים, שמאפשרים שינויים.

ריהוט משרדי לא חייב להיות יקר וגם לא יוקרתי.

אם אתם מתלבטים אם כדאי לקנות את הרהיטים היקרים יותר, רדו מזה. כסאות מחשב לא חייבים להיות יקרים וגם לא יוקרתיים. כסאות מנהלים גם הם לא חייבים לעלות כל כך הרבה כסף. בסופו של דבר, ריהוט משרדי מרשים אינו בהכרח האופייני ביותר, ואפילו לא האיכותי ביותר. כל מה שאתם זקוקים לו, הוא ריהוט איכותי שיישרוד כמה שנים טובות, נראה נקי ובמצב טוב, ולא בסגנון שהיה לפני עשרים שנה.

אם תקנו ריהוט משרדי בסגנון קלאסי, (וכסאות מחשב לא השתנו הרבה בעשור האחרון), ובאיכות טובה (אך אל הכי הכי מעולה), זה בהחלט יהיה מספיק. עוד דבר חשוב הוא, שלא תתפתו לקנות ריהוט משרדי אופנתי מדי, מפני שאם תעשו זאת, יהיה עליכם לחדש את הריהוט אחרי תקופה קצרה בלבד.

כשאתם מחפשים כסאות מנהלים וכסאות מחשב, תזכרו שההבדלים ביניהם הם לא רבים. לכן, אם התקציב שלכם לא גדול, ייתכן ויהיה לכם עדיף לוותר על כמה כסאות מנהלים ולקנות במקומם כסאות מחשב פשוטים.

כשאתם מחפשים ריהוט משרדי, חשוב להישאר עם ראש פתוח ועיניים פקוחות. 

המאמר באדיבות: www.r-tec.co.il