• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
מיניבוסים

מיניבוסים בירושלים

קבוצות קטנות אשר רוצות לצאת יחד לטיול, או להגיע ביחד ליעד מסוים, תוהות לעיתים האם לנסוע בתחבורה ציבורית, או להזמין שירותי הסעות. אך אוטובוסים פרטיים לנסיעה הם גדולים מידי לקבוצות קטנות. לשם כך מציעה לכם חברת עידו הסעות שירות של מיניבוסים בירושלים, גם עבור הסעות לקברי צדיקים, גם לטיול נפלא בארץ הקודש, למעשה לכל מטרה ולכל יעד.

מיניבוסים בירושלים מהווים פתרון נפלא לקבוצות שרוצות לצאת יחד מירושלים. יתכן שאתם קבוצת חברים שרוצה להגיע לחתונה בעיר אחרת, משפחה שרוצה לצאת לאירוע בהרכב מלא, קבוצה קטנה שמתארגנת לטיול משותף, וכן הלאה. עבור כל קבוצה כזו, הפתרון של מיניבוסים בירושלים הוא פתרון מושלם.

מיניבוסים מכילים עד 20 איש, בניגוד לאוטובוסים שמכילים 30-40 מושבים. מיניבוסים מתאימים לנסיעות של קבוצות קטנות, ואין הבדל באורך הנסיעה וכדומה. כאשר אתם רוצים לצאת בקבוצה קטנה, מיניבוסים בירושלים הם הפתרון המושלם עבורכם.

איך שוכרים מיניבוסים בירושלים

לפני ששוכרים מיניבוסים בירושלים, חשוב לברר על החברה. חשוב לוודא שהנהגים בחברה הם בעלי רישיון מתאים, נהגים זהירים ואחראים וכן הלאה. מומלץ גם לבדוק את המיניבוס לפני הנסיעה, ולוודא שהוא שלם, תקין וגם נוח ונעים לנסיעה – במיוחד אם מדובר בנסיעה ממושכת. חשוב גם לסכם בבירור מול החברה על שעות יציאה וחזרה, על תחנות ביניים בדרך, על תחנות איסוף והורדה של האנשים שמצטרפים לנסיעה, וכל פרט אחר שנראה לכם חשוב, על מנת שלא תיתקלו בחוסר הבנה או בעוגמת נפש.

עידו הסעות היא חברת הסעות פרטית אשר מאפשרת לכל מי שרוצה שירות נסיעות ממקום אחד למקום אחר. חברת עידו הסעות מפעילה אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים בירושלים ובכל רחבי הארץ, אשר מותאמים לקבוצות שונות ומעניקים שירותי נסיעה לכל נקודה בארץ.

חברה פרטית להסעות

חברת עידו הסעות מתנאה בנהגים המקצועיים והמנוסים שלה, אשר מעניקים לכם שירות אדיב במיוחד ומסיעים אתכם בבטחה לכל נקודה אליה תרצו להגיע. האוטובוסים והמיניבוסים של עידו הסעות הם כלי רכב חדישים, נוחים ומאובזרים, כך שאתם יכולים ליהנות מנסיעה נעימה במיוחד. מחפשים מיניבוסים לירושלים? צריכים הסעה לקבוצה קטנה? בואו ליהנות מן השירות המדהים של עידו הסעות!