• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

מהברית ועד החתונה

אירועים משפחתיים נערכים בהרבה מאד שלבים של החיים. אנו עורכים אירועים כאשר נולד תינוק למשפחה, לרגל הברית ולעיתים גם לרגל פדיון הבן, ולבת – לבריתה. אנו עורכים אירועים כאשר הילדים גדלים, ועורכים עבורם מסיבות יום הולדת גדולות יותר או פחות. בבר המצווה או בבת המצווה מגיע אירוע נוסף, ובהמשך, כמובן, מגיעים האירועים סביב האירוסין והחתונה. האירועים הגדולים בחיים שלנו נערכים באולמות אירועים שמתאימים לצרכים של האירוע.

אולם אירועים

אולם אירועים הוא מקום שיש בו שטח גדול ורחב, שבו אפשר להכיל את כל האורחים אשר מגיעים לאירוע. אולם אירועים מאפשר לכל משפחה לערוך אירועים על פי הטעם והסגנון שלה, על פי כמות המוזמנים שלה ועל פי סוג האירוע, כמובן. אנו זקוקים לאולם אירועים עבור כל סוג של אירוע שאנו רוצים לערוך מחוץ לבית, כך שאולם אירועים צריך להתאים לאירועים קטנים כמו גם לאירועים גדולים מאד. ואכן, אפשר למצוא אולמות אירועים רבים בכל רחבי הארץ, אשר מתאימים לכל סוגי האירועים שאנו עורכים. אולם אירועים לאירוע קטן יכול להיות בסיסי וקטן יחסית, בעוד שאולם אירועים לאירועים גדולים צריך להכיל בתוכו הרבה מאד מקום, וגם שירותים נוספים אשר מאפשרים עריכה של אירועים מכל הסוגים. אולם אירועים פעיל כולל בתוכו, בדרך כלל, גם מטבח ושירותי קייטרינג, על מנת לחסוך את החיפוש אחר שניהם.
מעבר לכל הפעילות בעולם, במידה ומדובר בקבוצת חברים מהתיכון או מהצבא שבד"כ יושבים בשולחן האבירים ומעדיפים לא לנהוג- הסעות לחתונה הוא פתרון נהדר, כדי להנות כל הערב ללא דאגות מיותרות.

אולם לברית

האירוע הראשון בחייו של כל תינוק הוא כמובן הברית. אולם לברית הוא לרוב אולם קטן יחסית, מאחר שבריתות נערכות בשעות היום, ולא בערב, כך שאנשים רבים מתקשים להגיע לאירוע. אולם לברית מכיל, כמובן, מקום לאורחים לסעודה ולעיתים גם לריקודים, וכמובן מקום נפרד לכיסא של אליהו ולעריכת הברית בפועל. אולם לברית ניתן לעצב בסגנון שמתאים במיוחד לברית, כמו למשל בגווני כחול ובמוטיבים המתאימים לתינוקות, או לחילופין בסגנון יוקרתי ומרשים במיוחד. אולם לברית הוא המקום שבו עורכים את האירוע הראשון בחייו של הילד, אך זה, כמובן, לא יהיה האירוע האחרון, ואולם לברית מהווה פתיחה לחיים ארוכים ומלאים.

המאמר בחסות: hermitagepoint.com