• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

ליסינג תפעולי הפתרון של כל בעלי העסקים

בארץ ישנם כמאתיים אלף עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. עסקים אלו הם אלה שמניעים את הכלכלה הישראלית. בפועל, ההתמודדות של עסקים אלו עם הקשיים השונים הינם מסורבלים ומורכבים. ליסינג תפעולי נועד כדי לשחרר את בעלי העסקים מהדאגות והטרדות בתחום אחד לפחות, בתחום טיפול ותחזוקה של כלי הרכב שלהם. ליסינג תפעולי הינו שירות ייחודי של חברות ליסינג, קרי חברות השכרת רכב לטווח רחוק בהסכמים גמישים וחכמים יותר בין הלקוח לחברת הליסינג. בשירות זה ניתן לחברות ועסקים בארץ אפשרות לשכור רכב פרטי, רכב מסחרי או משאיות לטווח רחוק במחיר מוזל, כאשר האחריות של החברה על כלי הרכב שלה הינו אחריות מלאה. כך למעשה חברות פרטיות ועסקים אינם צריכים להתעסק כלל עם תחזוקת הרכב. 

מי שהיו ברשותו מספר כלי רכב יודע עד כמה הטיפול במספר כלי רכב מסובך ומורכב, בפרט כאשר יש צורך שכולם יהיו פעילים ונוסעים מידי יום ביומו, ללא תקלות וללא השבתות מיותרות באמצע היום.למעשה, ברור לכל שאין מושג כזה של נסיעה חלקה מידי יום ללא דאגות וללא הפסקות. זאת כי גם אם יש לכם את הרכב הטוב ביותר הוא תמיד צריך תיקונים וטיפולים, לכן ליסינג תפעולי פותר את הבעיות הללו מאפשר ללקוחות לנסוע בשקט, כל מה שהוא צריך הוא לנהוג בהנאה, כשיש טיפול או תיקון מיד יסופק רכב אחר במקומו החברה או העסק יוכלו להמשיך לעסוק בעבודתם וחברת הליסינג תדאג לשאר.

ליסינג פרטי? כך נוהגים ברכב חדש!

אם אתם לקוחות פרטיים ומתחשק גם לכם לחיות בסטנדרט חיים גבוה של נהיגה, ליסינג פרטי זה הפתרון שלכם. לקוחות ליסינג פרטי זוכים גם הם לנהיגה ברכבים חדישים בעלות נמוכה יחסית. במקום לרכוש רכב פרטי ולשלם סכומי עתק על הרכב, ולקחת הלוואות אדירות, באמצעות ליסינג פרטי יוכלו הלקוחות לקבל רכב חדש לנהיגה בתמורה לסכום קטן בהתחלה כפי יכולתם, ולשלם תשלום חודשי עבור השימוש ברכב. לאחר שלוש שנים יוכלו לבחור אם לקנות את הרכב או לעבור לרכב הבא. ככה נהנים מהחיים וככה עושים עסקים.