• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

כך תוכלו לישון בשקט

בשנים האחרונות, המודעות לבחירת מזרונים הולכת וגדלה. אנשים רבים יותר ויותר מבינים את החשיבות של מזרונים איכותיים לשינה טובה ובריאה ולאיכות חיים גבוהה יותר. שינה טובה משפיעה על האדם הן מבחינה פיזי והן מבחינה שכלית, מבחינה רגשית ועוד. לכן ישנה חשיבות רבה לבחירה של מזרונים איכותיים.

מזרונים

מזרונים איכותיים יכולים לשמש אותנו במשך שנים רבות. אך בשלב כזה או אחר, גם המזרונים הטובים ביותר מתיישנים ומתבלים, ומגיע הזמן לרכוש מזרונים חדשים. אם אתם מתחילים לחוש בכאבי גב, להרגיש שאתם ישנים טוב פחות ללא סיבה סביבתית כלשהי, או שאתם מבחינים שמשהו השתנה במזרון עצמו – זהו הזמן להחליף את המזרונים בדגם חדש ואיכותי. באופן כללי מומלץ לבדוק את איכות המזרונים אחת ל-8 עד 10 שנים.

איך רוכשים מזרונים?

מזרונים איכותיים אינם מוצר זול, ולכן חשוב שתפיקו את המרב מכל מזרון שאתם רוכשים, בין אם מדובר במזרוני קפיצים או מזרונים ללא קפיצים. חשוב מאד לבדוק את המזרונים בצורה רגועה ונינוחה, ולוודא שמדובר במזרון איכותי באמת. מומלץ מאד לעלות על המזרון, לשבת עליו וגם לשכב עליו בתנוחה שבה אתם רגילים לישון, על מנת לוודא שהוא אכן נוח עבורכם ושתוכלו לישון עליו היטב. בדקו מהי רמת הקשיחות שמתאימה לכם במזרונים, וודאו שאתם מקבלים מזרון בדרגת הקושי הטובה בשבילכם. ודאו גם שאתם רוכשים מזרונים מחברות ידועות ומקצועיות, אשר מעניקות לכם אחריות על המזרונים. חברות מזרונים בעלות שם מעניקות תעודת אחריות לתקופה של כ-15 עד 20 שנה.

המזרון הטוב ביותר!

פרסומות מסוג זה ממלאות את המדיה בימינו, והן מבטיחות לכם שאם רק תקנו את המזרון של חברה X, תישנו טוב יותר, הבעיות הרפואיות שלכם ייעלמו ובכלל, כל הצרות שיש לכם בחיים יפתרו. כמובן שאין זה נכון, וחשוב שלא להתפתות לפרסומות בכל הנוגע למזרונים. גם אם פרסומת משכה אתכם לחנות מסוימת, אל תקנו חתול בשק - בדקו היטב את המזרונים לפני הרכישה, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם אכן רוכשים מזרונים שמתאימים לכם. זכרו שלא כל מזרון שמתאים לאדם אחד מתאים גם לאדם אחר, לכן אל תסמכו רק על המלצות או פרסום, אלא בדקו בעצמכם.