• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

כך תדעו לרהט את המשרד

כשחושבים כיצד לרהט את המשרד שלכם, צריכים לקחת בחשבון שיקולים של מרחב החדר, עיצוב והתאמה נוחה לעובד. ריהוט משרד משמש אתכם ואת העובדים בחברה במשך רוב שעות היום, יש לו משקל רב בתפקוד המשרד והתאמתו לצוות העובדים. אז אם אתם מתלבטים כיצד לעצב את משרדכם, חשוב שתיקחו בחשבון מספר נקודות חשובות כפי שמובאות אלינו באמצעות חברת הריהוט LOGO:

תכנון ועיצוב המשרד

הריהוט, בסופו של דבר קובע את הרושם הכללי של הנכנסים למשרד. עיצוב נכון של מרחב המשרד יכול להשפיע עד כדי קבלת החלטות שונות מאשר במשרד לא מעוצב. כמו כן, גם מעניק אווירה שונה לעובדים ומסר מסוים כלפי אורחי החברה - חשוב להתאים את המראה לשדר הכללי של החברה, מראה צעיר וחדשני או רציני ואחראי, חדשנות ויוקרה או יצירתיות וייחודיות.

בחירת נכונה של הריהוט צריכה להתאים למראה הכללי בחדר, ולהוות עיצוב אחיד במשרד. כדאי להשאיר במשרד גם תחושה של מרחב ולהשאיר מקום פנוי לעבודה וכן למנוע העמסה של רהיטים ביצירת תחושה דחוסה ולחוצה.

נוחות ובריאות העובדים

כסאות למשרדרוב העבודה נעשית בישיבה במשרד, לכן חשוב להתאים כיסאות נוחים ומותאמים לעובדים כדי לשמור על בריאותם והנאתם מהעבודה. גובה השולחנות והמחשב, טלפונים, מדפסות ומכשירים אחרים צריכים להתאים לנוחות המקסימלית של העובד וליצור לו תנאי עבודה נוחים ובריאים. חשוב לוודא את חומרי הגלם של הרהיטים ולראות האם הם עומדים בתקנים בריאותיים הנדרשים.

איכות ותקציב

גורם לא פחות משמעותי הוא התקציב. חברות רבות "חוסכות" על בריאות העובדים, דבר שעולה ביוקר לטווח הארוך. לכן חשוב להתאים תקציב מספיק לרכישת ציוד טוב, מאיכות גבוהה ולקחת בחשבון הוצאה ראשונית כזו, אך כדאית לטווח הארוך ולעבודה פרודוקטיבית ויעילה של העובדים. 

חשוב להשקיע במוצרים עם מחיר גבוה בגלל האיכות שלהם ולהימנע ככל האפשר מתשלום על פערי תיווך מיותרים, שכן המחיר עלול להשתנות בהתאם לגודל השרשרת שעובר המוצר עד להגעה ללקוח ולכן כדאי לקנות אותם ישירות מהמשווק הראשוני. בחירה נכונה של ציוד איכותי תשמש אתכם לזמן רב ולשעות עבודה רבות מבלי לאבד מיכולותיו ותכונותיו. השקעה נכונה בבחירת הריהוט תגרום לכם לעבודה בהרגשה אחרת ובתפקוד טוב יותר.