• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

חברת ניקיון מקצועית זאת בחירה נבונה

כשהאורחים מגיעים על המשרד שלך להיות מצוחצח! לקוחות ועובדים מושפעים מאוד מהמראה והאסתטיקה של המשרד. חברת ניקיון משרדים איכותית תדאג להבטיח לך מקסימום ניקיון, ברמה גבוהה וגם עם השקט שאתה צריך.

לא ייתכן כמובן שתיתן ללקוחות שלך להגיע למשרד ולראות פחים עמוסים שאינם מרוקנים, כוסות קפה וכלי אוכל בכיור, שירותים לא נקי ולהריח ריח מחניק ולא נעים במשרד שלך. חשיבות ניקיון משרדים ברורה לכל אחד שמקים משרד ומעוניין לקבל לקוחות. כל אחד מכיר את ההרגשה כאשר הוא נכנס למשרד נקי ומסודר ואת ההרגשה שהוא נכנס למשרד שדומה יותר למוסך שלו ולכן זאת כנראה גם תהיה ההתנהלות שלהם. לכן, חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר. איך תדעו כיצד לבחור חברת ניקיון איכותית שתתאים לכם בדיוק? להלן מספר טיפים קצרים.

טיפ ראשון: תחלופה ועבודה שוטפת – לא פשוט להכניס מישהו להסתובב במשרד שלך בין כל הניירות, המסמכים החשובים והמחשבים. כמו כן, לא פשוט להסביר למישהו מה לעשות ומה לא לעשות. ולכן עד שאתם מסבירים למנקה אחד מה לעשות חשוב לכם שהוא יעבוד אתכם בצורה שוטפת ולא יהיה לו מחליפים לעיתים קרובות מה שיגרום להרבה מאוד טעויות, נזקים וגם אי נעימויות קטנים ולא נוחים. אם חשוב לכם השקט שלכם, תדרשו שהעובדים שמגיעים אליכם עבור ניקיון משרדים יהיו עובדים קבועים של חברת ניקיון מסודרת ולא עובדים מתחלפים ואקראיים.

טיפ שני: אם אתם לא רוצים לישון עם דאגות  שמרו על האחר – לשמור על זכויות העובדים שלך במשרד זאת העבודה שלך כבעלי המשרד, אך למעשה, מצפונית כאשר אתה מעסיק מישהי שעובדת אצלך במשרד בצורה קבועה, ונוצרה לך איתה מערכת יחסים הדומה לעובד מעביד, אתה רוצה לדעת שהיא מקבלת תנאים סוציאלים מכובדים, שהשכר שלה הוגן ושמתייחסים אליה יפה.

טיפ שלישי: תכין רשימת מטלות מסודרת, תהיה ברור מאוד עם חברת ניקיון שאתה לוקח, כך כאשר יתנו לך הצעת מחיר היא תהיה אמתית ומדויקת ולא הצעת מחיר הכוללת הרבה דברים שאתה לא צריך וגם יעלה לך הרבה יותר, או שבסוף לא תקבל את השירות שאתה רוצה.עד כאן שלוש טיפים מובילים, שיהיה לך יום נקי! 

אז כפי שאתם רוצים לשמור על ניקיון המשרד, אצלנו בחברת עידו הסעות - מקבלים רכבים נקיים לנסיעה נעימה! אז התקשרו אלינו, אנחנו מציעים לכם מגוון שירותי הסעות החל מהסעות לאירועים כמו הסעות לבר מצווה, הסעות לחתונה, ועד להסעות לקברי צדיקים. התקשרו אלינו- מחכים לכם.