• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
חברת הסעות

חברת הסעות

מדריכי טיולים, משפחות, קבוצות – כולכם מחפשים דרך טובה לנסוע בקבוצה גדולה למקומות שונים בארץ. קבוצות שמעוניינות לצאת לטיול או להגיע בצורה מאורגנת למקום כלשהו, זקוקות לאוטובוסים או למיניבוסים, שיביאו אותן בצורה בטוחה ומאורגנת ליעד שלהן. חברת הסעות מהווה את הפתרון המושלם עבור כל סיטואציה הדורשת נסיעה ליעד מסוים עידו חברת הסעותעבור קבוצה. בין אם מדובר בקבוצה קטנה ובין אם מדובר בקבוצה גדולה,  חברת של הסעות היא הבחירה הנכונה. לא חשוב לעבר איזה יעד מתוכננת הנסיעה ומה אורכה של הנסיעה. חברות הסעות מעניקות לכל אחד את האפשרות לארגן טיולי קבוצות, אירועים במקומות לא נגישים לכל אורחי האירוע ועוד.כאמור, בכל סיטואציה בחיינו, אשר מתעורר בה צורך כלשהו להסיע קבוצות אנשים ממקום למקום, הסעה היא הדבר האידיאלי למימוש צורך זה. חברות הסעות מכילות לרוב מספר כלי רכב בגדלים שונים, המיועדים לצורך הסעות קבוצות אנשים בכמויות שונות.

במי כדאי לבחור כחברת הסעות

ישנם אוטובוסים המיועדים כהסעות עבור קבוצות גדולות, מיניבוסים המיועדים כהסעות לקבוצות קטנות ומידיבוסים המיועדים כהסעות לקבוצות בינוניות.בכדי לבחור את חברת ההסעות הנכונה, יש לבדוק את רצינוה ואחראיותה של חברת ההסעות, את עמידתה בזמנים ואת מצב כלי התחבורה המשמשים כהסעות אצל החברה, הן מבחינת תחזוקה ובטיחות הן מבחינת המרכיבים אותם מכיל כל כלי רכב המיועד לצורך הסעה והן מבחינת הנוחות שבו. אם אתם מחפשים חברת הסעות במרכז, הגעתם למקום הנכון.

חברת עידו הסעות מאפשרת לכם להסיע קבוצות גדולות לכל מקום בארץ.אצלנו בחברת עידו הסעות תוכלו למצוא רכבי הסעות בכל הגדלים והסוגים. אם אתם מדריכי תיירים שמעוניינים ברכב הסעה עבור התיירים  לצורך טיול בארץ לאורכה ולרוחבה, אם אתם עורכים אירוע ואתם מעוניינים לדאוג להסעה של אורחים אשר אין להם דרך להגיע ולהשתתף חברת הסעותבשמחתכם, או אם אתם הורים שמעוניינים לארגן הסעה לילדכם יחד עם קבוצת ילדים נוספת, הגעתם למקום הנכון.

חברת הסעות עם נוחות, שירות, מחיר והגינות

הסעות עידו יעניקו לכם נסיעה בטוחה ונעימה. כל רכבי ההסעות שלנו מכילים מקומות ישיבה מרווחים, מזגנים ועוד. הרכבים מתוחזקים, נוחים ונעימים וכל נסיעה בהם היא חוויה בפני עצמה. 

  • הנסיעה הנוחה והבטוחה ביותר - צוות נהגים אמין, מקצועי ומנוסה, אשר יוביל אתכם ליעדכם בבטחה. 
  • שירות אדיב והגון בכל שלבי ההזמנה והנסיעה.
  • לרשות החברה עומדים אוטובוסים ומיניבוסים, כולם נוחים ומרווחים. את הרכב מתאימים עבורכם בחברה בהתאם לכמות הנוסעים. 
  • אספקת רכבים מיידית, לכל רחבי הארץ. 

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים להסעה,מכל סוג ובכל גודל, פנו אלינו עוד היום ואנו מבטיחים לכם שלא תתחרטו! עם עידו הסעות תוכלו להרגיש בטוחים מהתחלת הנסיעה ועד ההגעה ליעד בסופה.
אנחנו חברת הסעות בה תקבלו שירות אדיב ומחיר אטרקטיבי ואנו נשמח לעמוד לצדכם לאורך כל הדרך.