• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות אוטובוסים

השכרת אוטובוסים

בואו להנות איתנו!
אם אתם זקוקים לשירותי השכרת אוטובוסים בואו לעשות זאת במקום הכי טוב – חברת עידו הסעות עם השירותים הכי מעולים, ועם רכבים נוחים ומשתלמים!

השכרת אוטובוס
מאז ומתמיד השתמשו אנשים באוטובוסים, והם הוו בשבילם כלי רכב נוח לנסוע ממקום למקום. ההבדל הגדול נעוץ באיכות כלי הרכב, כי היום האוטובוסים כבר הרבה יותר נוחים ומרווחים. היום נסיעה באוטובוסים הוא שהות מענגת על גבי מושב מרווח ונעים, עם משב קריר של מזגן ועם משענת גב נוחה ומרופדת. אם בחרתם להזמין שירותי השכרת אוטובוס לאירועים של חברת עידו תהנו עוד יותר משרות מדהים – כל האוטובוסים שלנו מרווחים ומתקדמים בכל תנאי הנוחות הכי משופרים.

השכרת אוטובוסים לאירוע

אם אתם עומדים לקראת אירוע, והוא מתקיים במקום רחוק מכם, ודאי חשבתם איך להגיע לשם ואיך להביא את הקהל למקום הזה. אתם לא לבד, יש בודאי קרובי משפחה וידידים שגם רוצים להגיע, הכי פשוט וקל להציע לכולם השכרת אוטובוסים לאירועים של חברת הסעות ואז להנות משירות מתקדם, ולהגיע לחתונה כמו בני מלכים. איתנו הכל יותר מהיר וקל, מזמינים השכרת אוטובוס לאירוע מחיר ונהנים מכלי רכב מעולה. כל המשפחה יחד יכולה לנסוע במשותף ולהגיע לאירוע בבת אחת. הנסיעה תהיה נעימה, הרכבים נוחים וטובים, קל יותר להגיע במשותף ולעשות זאת בקבוצה אחת מלוכדת.

השכרת אוטובוסים לחתונה
השכרת אוטובוסים לחתונה מחיר היא אפשרות מומלצת ומועדפת. ניתן לבחור כל אוטובוס שרוצים, ומעניקה צי רכבים נוח ביותר. האוטובוסים עומדים לרשות המשתתפים לאורך כל האירוע, והם יוכלו לחזור אתם באיזה שעה שירצו. כך שאין צורך להיות לחוצים מאירוע שנגמר בשעה מאוחרת. בכל שעות היום תוכלו להנות משירותי השכרה, גם מאוחר בלילה או מוקדם בבוקר, ושיהיה בשעה טובה! 

חשוב לנו לציין כי המחירים שלנו הם מתחשבים והוגנים, אנחנו יודעים כי נסיעה ארוכה פירושה גם יקרה ורוצים להקל עליכם את המשא הכלכלי. מסיבה זו אנחנו משתדלים לבוא לקראת הלקוחות שלנו ככל האפשר, מציעים שירותי הסעה הוגנים ונוחים כדי שכל אחד יוכל להצטרף לנסיעה בהצלחה.

כדאי לכם לעשות סקר שוק קטן כדי להגיע למסקנה הברורה – חברת עידו הסעות היא החברה הטובה והנוחה, לנסיעה הקרובה שלכם!