• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

הראה לי את כיסאך ואומר לך מי אתה

חוויתם פעם את ההבדל בתחושה בין ישיבה על כיסא משרדי נוח ומרופד בעל ידיות שמעניקות תמיכה לידיים העייפות מהשימוש במחשב, לבין שימוש בכיסא פשוט נעדר כל נוחות וריפוד, כיסא כזה שמשאיר אתכם בסיום יום עבודה עם כאבי גב וידיים ועם רצון עז לרוץ הביתה להשתטח על הספה הנוחה והמפנקת. כסאות משרדיים הם חלק ניכר מכלל הריהוט המשרדי שבא לידי שימוש בכל משרד או בית עסק שהוא. הכיסאות הם אלו שמעניקים את התמיכה הנכונה לגב, לידיים ולרגליים. כסאות נוחים ומותאמים לסוג העבודה ישאירו את עובדי המשרד נינוחים ואדיבים ומבצעים את עבודתם ביתר אפקטיביות ואילו כסאות בלתי נוחים יעוררו אצל כל באי המשרד, עובדים ומבקרים תחושה נעימה פחות.

איך בוחרים כסאות משרדיים למשרד?

בבואכם לרכוש כסאות משרדיים למשרד שלכם חשבו על אופי העבודה הנעשית במשרד. אם העבודה ברובה נעשית באמצעות מחשב עליכם לדאוג לכיסאות נוחים לעבודה ממושכת על מחשב כאלו שישאירו את העובדים עם ידיים משוחררות ועם גב לא תפוס. כסאות מרופדים בעלי משענת אורתופדית טובה שמעניקה תמיכה מספקת לגב וידיות מפנקות יגרמו לעובדיכם להישאר זמן רב יותר בעמדת המחשב שלהם ולא לחפש לעצמם הזדמנויות שונות לשחרר את גבם הדואב.

גם העיצוב של הכיסאות אמור להתאים לאווירה הרצויה במשרד ולשאר הריהוט שאתם מתכננים להזמין או שכבר הזמנתם למשרד. משרד שמעוניין ליצור רושם מכובד ירכוש כסאות משרדיים בעלי מראה מכובד וכבד עשויים מעץ או אפילו כיסאות עשויי מתכת מרופדים. לעומת זאת,  משרד אחר יעדיף דווקא כיסאות שמשרים אווירה צבעונית וקלילה יותר במשרד, כסאות בצבעים עזים כמו אדום, ירוק או כתום בעלי ציפוי זכוכית מבריק יוסיפו מאוד לאווירה נעימה וססגונית במשרד. העיצוב יותאם לאופי המשרד ולאווירה שמעוניינים להשרות בו.

ריהוט מקצועי- משרד מקצועי

חשוב לדעת שלריהוט המשרדי ישנה השפעה רבה על האווירה שתיווצר בין עובדי המשרד, על התקשורת ביניהם ועל ההנעה שלהם לעבוד ולהפיק מעצם את המרב והמיטב. משרד מרוהט בצורה מקצועית ומותאמת ללא חסר בציוד משרדי ובריהוט יוצר רושם רציני ומקצועי אצל המבקרים ואילו העובדים נהנים מנוחות מיוחדת שמניעה אותם להמשיך להשקיע בעבודתם.