• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

העסקה המשתלמת שלך

הלוואות לשכירים ב-EPM – העסקה המשתלמת שלך

היום בעידן המודרני רובנו עובדים כשכירים, בחברות גדולות או קטנות או בעסקים קטנים. העבודה כשכיר לעיתים יכולה להיראות כויתור על החלומות או הרצונות שלנו. עם ההלוואה הנכונה הכול אפשרי

מה זה הלוואות לשכירים?

בנק EPM מתמחים במתן כל סוגי ההלוואות. עסקת הלוואות לשכירים היא בין העסקאות המבוקשות ביותר בתחום ההלוואות. כעובדים  שכירים לרוב אנו מתגלגלים מדי חודש בחודשו עם משכורת קבועה, עימה אנו צריכים לנהל את כל ההוצאות שלנו. כמו כן לשכירים אין הטבות או החזרי מס כמו במקרה של עצמאי. מכאן שפעמים רבות עומד השכיר בפני מצב המגביל אותו במימוש מטרות בחייו. הלוואה לשכיר יכולה לעזור לו בשלב מסוים בחיים ולקדם אותו אל עבר מטרותיו.

מי נותן הלוואות לשכירים?

כעובדים שכירים בדרך כלל אנו כפופים לחשבון הבנק שלנו, למצב העו"ש ומוגבלים בסכומי ההלוואות. בנוסף הבנק מפקח על כל תנועה קטנה בחשבון שלנו ולעיתים לא מאשר הלוואות לשכירים. אצלנו מאשרים הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים לכל מטרה. בהלוואות חוץ בנקאיות לא צריך להמתין זמן כה רב לאישור העסקה כמו בבנק, לא מחייבים להחתים ערבים ומאפשרים לכם סוגים שונים של תנאי החזר הלוואה.

האם מתאים לכם לקחת הלוואה?

לא לכל עובד שכיר מתאים לקחת הלוואה, יש לבדוק היטב האם זה מתאים למצבכם הכלכלי. ב-EPM נותנים הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים על בסיס העמדת בטוחות. העמדת בטוחות הם הפירעון הבטוח של המלווה, הן יכולות להיות ערבים מדרגה ראשונה, מכונית, בית או כל נכס אחר אשר ברשותכם. העמדת בטוחות מהווה בטחון ריאלי לחברת ההשקעות המלווה לכם את הסכום הנדרש. עליכם לחשוב היטב האם יש ברשותכם את האפשרות לקחת הלוואה ואת הביטחונות הנדרשים לכך.

בהלוואות חוץ בנקאיות לא צריך להמתין זמן כה רב לאישור העסקה כמו בבנק, לא מחייבים להחתים ערבים ומאפשרים לכם סוגים שונים של תנאי החזר הלוואה.

האם זה משתלם לכם?

הלוואות לשכירים הן העסקאות המשתלמות ביותר לכל שכיר. אצלנו מתאימים לכם את העסקה המשתלמת ביותר לפי הכנסתכם הקבועה. על מנת שהעסקה  תאפשר לכם המשך מהלך חיים שגרתי בעתיד, יש לבדוק כי תנאי ההחזר שנקבעים בעסקה אכן ריאליים ביחס למשכורת החודשית שלכם. כאשר מדובר בתחום הלוואות לשכירים ניתן למדוד את האפשרויות שלכם על פי המשכורת החודשית, גובה ההלוואה, הריבית, תנאי ההחזר ועוד. לשם כך ניתן גם לבדוק במחשבון הריביות.

עם מי כדאי להתייעץ?

בחברת EPM מספקים לכם יעוץ ממיטב הכלכלנים המומחים והיועצים הפיננסים שלנו. תוכלו להתייעץ איתנו לגבי כל עסקת הלוואות חוץ בנקאית ולבדוק את תנאי העסקה המתאימים לכם ביותר. היועצים שלנו יוכלו לבדוק האם הלוואות לשכירים שאתם מבקשים יתאימו להכנסתכם ולהתאים לכם את תנאי ההחזר המשתלמים ביותר.

גם אתם שכירים? רוצים להגשים חלום, לטוס לחו"ל או לשפץ את הבית? הלוואות לשכירים זה בנק EPM התקשרו עוד היום לפרטים נוספים.