• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
חברת הסעות

הסעות לתיירים

הסעות תיירים

הסעות תיירים לטיולים מהנים ובטוחים!

אם אתם מדריכי טיולים וסיורים בוודאי יצא לכם לא פעם לארגן טיולים לתיירים ולדאוג לשירות של הסעות תיירים. מאמר זה בא להכיר לכם חברת הסעות אמינה וטובה אשר תספק לכם את כל הנדרש על מנת שתגיעו ותחזרו בשלום ליעד הטיול המבוקש שלכם. זקוקים לשירות של הסעות תיירים? הגעתם למקום הנכוןQ הסעות תיירים של חברת עידו הסעות. עידו הסעות לטיולים מהנים ובטוחים!

מארגנים טיול לתיירים? הסעת תיירים לקבוצות קטנות וגדולות

חברת עידו הסעות אשר מספקת שירותי הסעות למטרות שונות, כמו הסעות ילדים, הסעות לטיולי בית ספר ומסגרות חינוך שונות וכן הסעות תיירים מאפשרת ללקוחותיה לבחור על פי גודל הקבוצה את ההסעה המתאימה. אם הנכם קבוצה גדולה באפשרותנו לספק לכם הסעת אוטובוס ל-54 תיירים או ל- 40 תיירים. אם הנכם קבוצה של תיירים קטנה יותר תוכלו להשתמש בשירות ההסעות הקטן יותר שלנו המיועד לקבוצות מצומצמות יותר המונות בין 14-20 תיירים נוסעים. כך או כך אנו מבטיחים לכם חווית נסיעה מושלמת, נעימה, נוחה ובטוחה.

שמירה על כללי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר

החברה של הסעות תיירים בשם עידו הסעות מקפידה לשמור על כל כללי הבטיחות בין אם מדובר בכללי הבטיחות בנסיעה בכבישים עצמם ובין אם בשמירה על תקינות ההסעות והאוטובוסים עצמם, בדיקות מקיפות לעיתים קרובות ביותר וכן בדיקה מדוקדקת לפני כל נסיעה שאכן ההסעה בטוחה לנסיעה. כאשר אתם נוסעים עמנו אתם יודעים שבטיחות היא בסדר העדיפויות הראשון שלנו.

הסעות נוחות באוטובוסים ומיניבוסים חדשניים

עידו הסעות מעניק לכם הסעות מיניבוסים ואוטובוסים חדשניים עם מושבים נוחים, מערכת מיזוג משוכללת ומותאמת, התחשבות בנוסעים בכל עניין ונסיעה על ידי נהגים מוסמכים שעברו הכשרה בהצטיינות.

חוויה מושלמת לתיירים במחירים משתלמים

חברת עידו הסעות רוצים לתת לכם את הטוב ביותר על מנת שחווית הטיול שלכם תהיה מושלמת וכל אחד יודע שהנסיעה הלוך וחזור ממקום היעד הינה חלק אינטגראלי ובלתי מבוטל מן החוויה של הטיול ולכן אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו את חווית הנסיעה הנעימה ביותר במחירים הוגנים ומשתלמים, התקשרו ובדקו בעצמכם ושתהיה לנו נסיעה טובה ובטוחה!