• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
מאמרים

הסעות של עובדים בימי כיף

עורכים יום כיף לעובדים? כמה זה חשוב! בשנים האחרונות עוד ועוד מעסיקים מפנימים שכאשר משקיעים בעובדים התועלת עצומה! כי ככל שהעובד מרגיש שמקום העבודה נותן לו ודואג לרווחתו כך הוא נותן בחזרה. וזה ההבדל בין עובד מרוצה לעובד ממורמר. עובד מרוצה שמח לעמול ולהשקיע עבור מקום העבודה שלו. ואילו עובד ממורמר מבצע את הפעולות בעצבנות ולא עושה מעבר למה שנדרש ממנו. והתוצאות ניכרות בשטח... זו הסיבה בגינה כדאי ושווה לכל מעסיק להפיק ימי כיף וחוויות לעובדים.

יוצאים ליום של כיף

החלטתם להוציא את העובדים ליום של כיף? יש מגוון עצום של חוויות ואטרקציות שיוכלו להתאים ליום כזה. אבל מה שחשוב זה להתאים את אופי החוויה לעובדים ולתחביבים שלהם. עובדים בעלי כושר גופני מעולה יוכלו ליהנות מפעילות שדורשת יכולת ספורטיבית, ואילו עובדים עיוניים יותר שהפן הפיסי פחות מפותח אצלם ייהנו מפעילות עיונית יותר. כאשר הפעילות מתאימה לאופי הקבוצה הם עתידים ליהנות ממנה ולהפיק את התועלת הנדרשת. אם לדוגמא העובדים ברובם דתיים - הסעות לקברי צדיקים, ושהייה שם עם ארוחה יכולה להיות פעילות נחמדה ליום כיף.

מעגל מתופפים – פעילות אטרקטיבית

מעסיקים רבים כבר התנסו בפעילות של מעגל מתופפים. זו פעילות אטרקטיבית שמתבצעת על ידי מפעילים חיצוניים בעלי ידע רב בתחום התיפוף וכלי ההקשה. הללו מגיעים אליכם עם ציוד מתאים שכולל כמובן כלי הקשה כמספר בני הקבוצה. כאשר כל אחד מבני הקבוצה מקבל לידיו דרבוקה או תוף ומתחילים בפעילות משותפת של תיפוף מונחה. במהלך הפעילות לומדים בני הקבוצה מקצבים שונים ומתאמנים על תיפוף משותף. התוצאה היא עוצמה של ממש והרגשה שמשהו גדול מתרחש כאן...

איך מגיעים לשטח?

כל יציאה ממבנה העבודה דורש התארגנות מיוחדת. אמנם ניתן לסמוך על העובדים שכל אחד מהם יוכל להגיע ברכבו הוא. אבל אם חשוב לכם להביא את כולם בו זמנית למקום ולאפשר לכל אחד להגיע בנוחות רבה כדאי להזמין הסעה למקום היעד שלכם. ההסעה מובילה את כולכם יחד וכולכם מגיעים בו זמנית לאתר. יתרון משמעותי נוסף יש להסעה כזו בכך שהיא מאפשרת לעובדים לשוחח ולהתחיל ליהנות יחד כבר מתחילת הדרך. בצורה כזו האפקט של יום הכיף נעשה חזק יותק והזמן מנוצל היטב. כמו כן העלויות של הסעה אחת פחותות מנסיעה פרטית של כל אחד מהעובדים ברכב פרטי. נקודה משמעותית נוספת היא החוויה של העובדים. מתי עוד הייתה להם ההזדמנות לשבת זה לצד זה ולשוחח בהנאה בלי עול של עבודה ורשימת מטלות מתארכת שממתינה להם? כך הכיף מתחיל כבר מהדרך ומאפשר לעובדים ליהנות ולמצות כל רגע מהיציאה.

הסעה ליום מוצלח ומהנה

אכן, על מנת למקסם את ההנאה חשוב לארגן הסעה מתאימה למקום היעד. פנו לחברת הסעות מקצועית שמעידה לרשות הלקוחות רכבי הסעות בגדלים שונים והזמינו את הרכב בגודל המתאים. זה שיכיל את בני הקבוצה ברווח ובנוחות מקסימלית.

חזרה למאמרים