• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
מיניבוסים

הסעות מיניבוסים

כולנו זקוקים לשירותי הסעות מיניבוס, במהלך חיי היום יום. זה יכול להיות לקראת אירועים ולפעמים בגלל טיול או מסיבה משפחתית. הכי טוב להשתמש בשירותי מיניבוס הסעות של חברת עידו, כי להם הרכבים הכי טובים ונהגים אדיבים מאד.

מיניבוס 20 מקומות
חברת עידו הסעות מספקת מיניבוס לכל מטרה ולכל נסיעה שהיא. היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו יכולים להתאים את המיניבוס בהתאם לדרישת הנוסעים ועל פי הצורך הספציפי. צי הרכבים שלנו כולל מיניבוס של 15 מקומות, או 20 מקומות ובעת הצורך אפילו מידיבוסים עם 35 מקומות ישיבה. בכל מקרה אנחנו מתאימים את הרכב על פי הדרישה ומעניקים שירותי הסעה לכל מטרה.

מיניבוס מפואר
כל הרכבים שלנו נהנים מתנאים משופרים של רכבים מרווחים וממוזגים עם תנאי נוחות משופרים. אפשר לנסוע עם מיניבוס מפואר לאירועים משפחתיים שונים ולהנות מחויה שמתחילה כבר על גלגלים. כי מיניבוס הוא כמו רכב פרטי וגדול שלוקח את הנוסעים ממקום למקום, אתם אפשר להגיע לכל קצוות הארץ: מיניבוסים בירושלים, מיניבוסים בצפון או בדרום, והכל בקלות ובנוחות ועם כל ההנאה והנוחות.

הסעות מיניבוסים מחירים

היתרון הגדול של חברת עידו הוא שאנחנו באים לקראת הלקוחות במחירים שלנו. אם מצאתם את עצמכם מתלבטים בנוגע לבחירת מיניבוס, כדאי שזו התשובה בדיוק.בחירת מיניבוס הסעות של חברתנו מבטיחה לכם נסיעה מענגת ובמינימום מחיר. אנחנו חרתנו על דגלנו להעניק לכם שירות הסעות ובמחיר הוגן כדי שגם אתם תוכלו להנות מנסיעה טובה בלי לרוקן את הכיס.

המחירים שלנו שווים לכל נפש והנם נוחים וטובים, אנחנו מתחשבים בהחלט בלקוחות שלנו ומחליטים על מחיר נוח שיהיה טוב לכל הצדדים.תוכלו להתיעץ עם אחד מאנשי השרות שלנו עכשיו בנוגע למחיר הוגן בשבילכם. לאחר שתגדירו נכון את המטרה ונדע מה כיוון הנסיעה, נתאים לכם מיניבוס תואם ואחר כך נקבע מחיר מנצח.
 

אין לנו ספק כי בסופו של דבר תצאו מרוצים; השרות המעולה של עידו עם המיניבוסים הכי טובים והמחירים המעולים בשטח, יבטיחו לכם נסיעה טובה ומענגת ורצון להזמין אותנו שוב בנסיעה הבאה שלכם.