• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות לאירועים

הסעות לקברי צדיקים

רוצים לתכנן טיול לקברי צדיקים? חברת עידו הסעות תדאג לכם עם הסעות לקברי צדיקים לחוויית נסיעה ממוזגת ומרווחת בדיוק כפי שדמיינתם.

הסעות לקברי צדירים

במהלך החיים אנו מרגישים לפעמים צורך לעלות לקברי צדיקים כדי לשאת תפילה ולצאת מחוזקים. עם זאת, קצב החיים המהיר והעומס הרב בו כולנו נמצאים לא תמיד מאפשר לנו לפנות את הזמן ולעשות זאת, במיוחד כאשר רוב קברי הצדיקים נמצאים במקומות רחוקים יחסית. לכן, כדאי מאד לנסות להצטרף לקבוצה אשר יוצאת יחד לטיול קברי צדיקים או לנסות לארגן לבד הסעה שתיקח אתכם ביחד עם בני משפחה או חברים, ליום מיוחד אותו תקדישו לטובת העניין.

הסעות לקברי צדיקים עם חברת עידו הסעות

חברת עידו הסעות מספקת שירותי הסעות לכותל ולקברי צדיקים בכל רחבי הארץ. רוצים להגיע לקבר רחל? מעוניינים לבקר בקבר הרשב"י? לכל המקומות הללו ובמקומות רבים אחרים, תוכלו להגיע בעזרת ההסעות שלנו.

צוות הנהגים שלנו הם אנשים שומרי שבת וכשרות, בעלי ניסיון בהסעות בכל רחבי הארץ, והם רגילים להוביל נסיעות לקברי צדיקים. אנחנו מאמינים שבכל טיול לקברי צדיקים, הנסיעה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה ולכן נעשה הכל כדי שתרגישו נוח לאורך כל הדרך.

הסעה לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים - המלצות

כדי לנסוע לקברי צדיקים, צריך לתכנן כמו שצריך את מהלך היום. קברי צדיקים בישראל פזורים במקומות שונים, מירושלים ועד לצפון הארץ. בשלב הראשון כדאי להחליט אלו קברים אתם רוצים לפקוד, ולפי זה לתכנן את מסלול הנסיעה. חשוב מאד להקצות מספיק זמן לתפילה בכל קבר ולא להאיץ בנוסעים.

החברה שלנו תוכל להסיע אתכם ממקום למקום, על פי המסלול שתכננתם וכאשר תרדו להתפלל, הנהג ימתין בסבלנות עד שתסיימו ותרצו להמשיך ליעד הבא. כמו כן, במהלך הנסיעה עצמה תוכלו להמשיך להתפלל או לנוח על פי בחירתכם, והנהג ידאג לא להפעיל מוזיקה רועשת שתפריע לכם. במהלך טיולים רבים לקברי צדיקים, יש הבוחרים לקחת מדריך שילווה את הטיול וייתן הסברים מקצועיים. אם תבחרו גם אתם לעשות זאת, נדאג לאסוף את המדריך בדרך ולאפשר לו לדבר במהלך הנסיעה.

את גודל האוטובוס נתאים לפי מספר האנשים המתוכננים להצטרף לטיול, כאשר עומדים לרשותנו מיניבוסים של 14 מקומות ועד אוטובוסים גדולים של 60 מקומות. כל כלי הרכב חדישים, נקיים ומתוחזקים היטב, ותוכלו להתרווח על כסאות מרופדים ונוחים לאורך כל שעות הנסיעה.

נסיעות לכותל

מלבד טיולים לקברי צדיקים, אנו מספקים גם שירותי הסעות לכותל. כידוע כיום אי אפשר להגיע לכותל עם רכב פרטי וצריך לחנות אותו בחניון מרוחק ולצעוד ברגל, או להיעזר בתחבורה ציבורית. במקום זה אפשר לשכור את אחד האוטובוסים או המיניבוסים שלנו, ואנו נדאג להביא אתכם עד לרחבת הכותל.
בין אם אתם מעוניינים בהסעות לקברי צדיקים, או להתפלל בכותל המערבי, חברת עידו הסעות תוכל לספק לכם שירות אדיב ומקצועי.