• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
שירותי הסעות

הסעות לכותל

הסעות לכותל

הסעות לכותל לוקחים רק עם עידו הסעות!
הכותל, שרידו האחרון של בית המקדש, הוא המקום המקודש ביותר כיום לעם היהודי. הכותל מושך אליו יהודים (וגם לא יהודים) מכל העולם, אנשים אשר מגיעים להתפלל במקום ולהרגיש את הקדושה ואת ההיסטוריה שבמקום.  שגם אתם תוכלו להגיע למקום הייחודי הזה, ובקלות.

חברת עי​דו הסעות
אנחנו מציעים לכל קבוצה שירותי הסעות איכותיים, בכל רחבי הארץ. עידו הסעות מציעה לכם שירות של הסעות לכותל מכל אזור בארץ, ולכל סוג של קבוצה. לעידו הסעות מיניבוסים ואוטובוסים, אשר מתאימים לקבוצות של 14 עד 40 איש, ומאפשרים לכם להגיע אל הכותל בקלות ובנוחות, מכל מקום שבו אתם נמצאים. השירות של הסעות לכותל מבית עידו הסעות מציע לכם כל מה שאתם זקוקים לו – איסוף ופיזור בתחנה אחת או בתחנות מרובות, שהייה בכותל בדיוק למשך הזמן שאתם מעוניינים בו, וכן הלאה.

ירושלים והכותל - יעד תיירותי מבוקש

הכותל מהווה אבן שואבת של ממש לכל יהודי באשר הוא. אולם עבור אנשים רבים, הנסיעה לכותל היא קשה מאד, במיוחד בימים מיוחדים שבהם ישנו עומס של אנשים בכותל. הסעות לכותל מאפשרות לכל אחד לנסוע בקלות ולהגיע למקום המיוחד והקדוש הזה, מבלי להסתבך בדרכים, מבלי להיקלע לבעיות חניה ועם אפשרות נוחה לשהות בכותל ונסיעה חזרה. אנשים מגיעים אל הכותל מכל רחבי הארץ, ולכן שירות של הסעות לכותל ניתן מכל מקום שהוא ברחבי ארץ ישראל.

הסעות לכותל מיועדות, במרבית המקרים, לקבוצות קטנות או גדולות, אשר מעוניינות להגיע למקום, אם כחלק מטיול בירושלים, ואם באופן ממוקד לנסיעה לכותל, על מנת להתפלל שם או לשהות שם. הסעות לכותל מאפשרות לקבוצות בכל גודל וגיל להגיע בקלות לכותל, לשהות בו את משך הזמן שבו הן מעוניינות, ולחזור בחזרה לביתן בצורה נוחה ונעימה. הסעות לכותל מתאפשרות בכל ימות השנה, בכל זמן ביום ולכל סוגי הקבוצות, ומעניקות לכל אחד ואחת אפשרות להגיע בקלות למקום הקדוש ביותר לעם היהודי

רוצים להגיע לכותל? מחפשים הסעות לכותל ברמה גבוהה? בואו ליהנות ממגוון השירותים של עידו הסעות!