• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

הסעות לחתונה בתל אביב

מתכננים חתונה בתל אביב? אל תשכחו לדאוג גם להסעה עבור האורחים שלכם.
הבחירה בתל אביב כמקום לעריכת אירוע בכלל וחתונה בפרט, היא בחירה שאין עליה עוררין. בתל אביב יש מבחר גדול של אולמות אירועים והיצע רחב של סגנונות כך שכל זוג יכול למצוא את המקום המתאים לו. בנוסף, כאשר הזוג עצמו מתגורר בתל אביב או באזור המרכז, הבחירה באולם אירועים באזור היא טבעית לגמרי. הבעיה מתחילה כאשר המוזמנים גרים רחוק יותר.

בדרך לחתונה עולים על הסעה מאורגנת

כדי להקל על האורחים שלכם תוכלו להזמין הסעה מאורגנת. אם מדובר בבני משפחה וחברים המגיעים מאותו אזור, אפשר להזמין אוטובוס או רכב קטן יותר בהתאם למספר האורחים לו אתם מצפים. ההסעה תצא מנקודת מפגש נוחה שקל להגיע אליה ותדאג גם להחזיר את האורחים בתום האירוע. את הפרטים אודות ההסעה אפשר לצרף להזמנה לחתונה, או לשלוח בסמוך למועד האירוע. מה שבטוח, בתחום הסעות לחתונה בתל אביב יש יתרונות רבים.

מהם היתרונות בהזמנת הסעות לחתונה?

היתרון הברור מאליו שכולם חושבים עליו, הוא שהסעות מאורגנות מאפשרות לאורחים ליהנות מבר המשקאות שיהיה באירוע בלי לדאוג לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. כך האורחים שלכם ירגישו משוחררים וחופשיים יותר ליהנות יחד אתכם. יתרון נוסף הוא שארגון הסעה מבטיח שרוב האורחים יגיעו בו זמנית לאולם, וכך יימנעו עיכובים בלו"ז שתכננתם. לא תצטרכו להמתין עם החופה עד שהדודה מהצפון תגיע ולא תסתובבו חסרי מנוחה בקבלת הפנים עד שתראו שכל המשפחה כבר כאן.

יתרון נוסף הייחודי בעיקר לחתונה בתל אביב זה נושא הפקקים והחניה. תל אביב היא עיר שוקקת חיים המהווה מוקד בילוי ותיירות ומטבע הדברים היא גם פקוקה מאד ויש קושי למצוא חניה בקלות. אנשים שיקבלו הזמנה לאירוע ויראו שהוא מתקיים בתל אביב, יכולים להתמלא חששות לגבי תמרון בתוך העיר ומציאת חנייה. כשאתם מארגנים להם הסעה אתם פותרים את שתי הבעיות הללו בו זמני, וגם מובטח לכם שיותר אנשים יגיעו וישתתפו בשמחתכם.

היתרון האחרון שנזכיר כאן הוא שהסעות לחתונה בתל אביב הן גם הפתרון המושלם למי שאין ברשותו רישיון נהיגה או רכב. מי שייהנה מכך אלו בעיקר האורחים המבוגרים שכבר לא יכולים לנהוג או שקשה להם לראות בשעות החושך וגם הצעירים שעדיין לא הוציאו רישיון.

אין לנו ספק שהאורחים שלכם יודו לכם מקרב לב שחשבתם ודאגתם להם. עכשיו תשאירו לנו לדאוג להם לנסיעה נוחה וחווייתית.