• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות לאירועים

הסעות לבר מצווה

רוצים לתכנן אירוע בר מצווה מוצלח שיגרוף מחמאות? תנו לאורחים שלכם את ההרגשה שחשבתם עליהם ודאגתם להם לאורך כל הדרך עם הסעות לבר מצווה.

כאשר מתכננים אירוע, לא קל לרצות את כולם. לאחד לא נוח התאריך שבחרתם, לשני רחוק מדי מקום האירוע וכן הלאה. בסופו של דבר אתם צריכים לחשוב מה אתם רוצים ומה ישמח אתכם ואת חתן בר המצווה, וסביב זה לתכנן את השאר. אם מצאתם למשל אולם אירועים שאהבתם, אך הוא נמצא רחוק ביחס לאורחים או לחברים של חתן בר המצווה, יש פתרון. חברת עידו הסעות תדאג להסיע ולהחזיר את האורחים שלכם למקום האירוע ואתם תוכלו להיות בטוחים שהאורחים יגיעו עם חיוך.

הסעות לבר מצווה עם עידו הסעות

הסעות לבר מצווה

הסעות לבר המצווה אפשר להזמין כאשר רוצים למצוא פתרון לאורחים אשר מגיעים מרחוק לאירוע. קובעים נקודת מפגש וזמן, והאוטובוס ימתין להם שם וידאג להביא אותם לחגיגה. בדרך זו הם לא יתעייפו מהנסיעה הארוכה, לא יעמדו בפקקים ולא יצטרכו להסתובב עד למציאת חנייה. כמו כן, אם אחד האורחים ירצה לשתות אלכוהול במהלך החגיגה הוא יוכל לעשות זאת ללא חשש, מכיוון שהוא לא צריך לנהוג גם בחזור.

הסעות לבר מצווה מתאימות גם לחברים של חתן האירוע. צריך לזכור שמדובר בנערים בני 13 שאינם יכולים לנהוג לבדם ולא תמיד יש תחבורה ציבורית נוחה לאולמות אירועים. אוטובוס של עידו הסעות יכול להמתין להם בכניסה לבית הספר, לאסוף ולהחזיר אותם וכך לחסוך גם נטל מההורים. אותו הדבר כאשר מדובר בחגיגת בת מצווה. גם כאן אנו מציעים לכם את שירותי ההסעות שלנו, ונדאג להעמיד לרשותכם אוטובוס לבת מצווה שיאסוף את האורחים והחברות של הנערה, ויביא אותם עד למקום האירוע.

בר מצווה בכותל

רוצים לארגן בר מצווה בכותל? אנחנו לרשותכם. גיל 13 זהו ציון דרך חשוב בחייו של כל נער יהודי ואין מתאים יותר מהכותל המערבי כדי לציין את האירוע. הנער יכול להניח תפילין בפעם הראשונה ברחבת הכותל במהלך תפילת שחרית וגם לעלות לתורה אם תתאמו זאת מראש.  יש רק בעיה אחת. כיום הדרכים לכותל חסומות לרכבים פרטיים ומי שרוצה להגיע צריך לחנות בחניון מסודר וללכת ברגל, או לנסוע בתחבורה ציבורית.

אולם, אם אתם מעוניינים שכל האורחים יגיעו ביחד כדי שתוכלו להתחיל את האירוע בזמן וללא עיכובים, ואם אתם רוצים שהאורחים לא יתלוננו על הטרחה שגרמתם להם, כדאי להזמין מאתנו אוטובוס שיאסוף את בני המשפחה והחברים ויסיע אותם עד לפתח רחבת הכותל.

למה אנחנו? יש סיבות רבות לבחור בנו כחברת הסעות לבר מצווה. האוטובוסים שלנו חדשים ומפנקים, הנהגים מקצועיים ואדיבים והמחירים אטרקטיביים במיוחד. אך מעל הכל זוהי הדרך הטובה ביותר להראות לאורחים שלכם שחשבתם עליהם ודאגתם שיהיה להם נוח להגיע לאירוע וגם לחזור הביתה.