• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
בלוג

בוחרים ריהוט משרדי

בחירת ריהוט משרדי או שולחנות למסעדות זאת איננה מלאכה פשוטה, הדרך לבחירת ריהוט לעסקים צריכה להיות דרך חכמה, על פי צרכי המקום ואופי השימוש. על סוגי הריהוט השונה של עסקים.

שולחנות למסעדות – לא מה שחשבתם!

אם פתחתם מסעדה ואתם מעוניינים לרכוש שולחנות למסעדות, שיראו יפה ובסגנון שאתם מחפשים, חשוב שתכירו סוגים שונים של שולחנות, לא כל סוג של שולחן מתאים לכל שימוש.לדוגמא, שולחנות חוץ חייבים להיות מותאמים לשימוש חיצוני. בעלי עסקים רבים עושים טעות נפוצה ורוכשים שולחן שלא מתאים לשימוש חוץ, שולחנות למסעדות לישיבת חוץ חייבים להיות מותאמים לעמוד בפני פגעי מזג האוויר, חום, קור, גשם וקרני שמש לוהטות. במידה ולא ירכשו שולחנות תואמים לצרכים, התוצאה תהיה נוראית. השולחן קרוב לוודאי יתנפח או יתקלף בתוך חודשים בודדים. וכל ההשקעה תרד לטמיון.

כמו כן, שולחנות למסעדות צריכים להיות מתאימים לצרכי השימוש. יש לשים לב שהם לא גדולים מידי. יתרה מזאת, עדיף לבחור שולחנות קטנים שצירופם יחד יצור שולחנות גדולים. כך במידה ותרצו לפצל את השולחנות למספר קבוצות קטנות או זוגות תוכלו, אחרת, אם השולחנות שלכם יהיו גדולים לעיתים יהיה בזבוז של מקום פנוי במסעדה שלא ניתן לעשות בו שימוש.

שולחנות משרדיים

כאשר בוחרים ריהוט משרדי, יש לצורך לבחור בעיקר שולחנות משרדיים וכסאות משרדיים. שולחנות משרדיים צריכים להיות מותאמים מאוד לצרכים שלנו במשרד. חשוב שהשולחנות יהיו בגובה, ברוחב ובאורך הנכון. כמו כן, שולחנות משרדיים כמו חלקים אחרים מתחום ריהוט משרדי חייבים להיות אורתופדיים, קרי, להיות מותאמים אחד לשני. על הכיסאות להיות מותאמים במאה אחוזים לשולחנות. על הכיסא להיות בגודל מתאים כדי להיכנס אל מתחת לשולחן ולאפשר לרגליים להתרווח מתחת, כמו גם גישה נוחה לשימת אמות הידיים על השולחן.

במידה ואתם רוצים לעשות החלטות מדויקות ונכונות ולא ליפול בדברים הקטנים שעלולים לעלות לכם הרבה מאוד כסף לטווח הרחוק, חשוב מאוד שתבקשו ייעוץ מקצועי ממעצבות פנים המומחיות בתחום העסקים וללכת למקום מקצועי כמו  r-tec.co.il לרכישת הרהיטים . ריהוט משרדי כמו גם שולחנות למסעדות ניתן למצוא בכמויות אדירות ובמגוון רחב, חשוב שיהיה מי שידע לייעץ לכם בצורה מקצועית ויעזור לכם למצוא את מה שאתם צריכים.