• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

הזמן נסיעה עכשיו 077-727-7967

עידו הסעות
הסעות אוטובוסים

אוטובוס 60 מקומות

לעתים הזמנה של אוטובוס 60 מקומות יכול לחסוך לכם עלויות. כל הפרטים במאמר שלפניכם.
לא כולם יודעים זאת, אך ברוב האוטובוסים מספר המקומות נע סביב ה-50. בעידו הסעות זיהו את הצורך בכך שיש מקרים מסוימים בהם 50 מקומות אינם מספיקים, ולכן אנו מציעים שירותי הסעות עם אוטובוסים גדולים היכולים להכיל בצורה מרווחת ונוחה גם 60 אנשים.

באילו מקרים יכול להועיל אוטובוס 60 מקומות?

אוטובוס 60 מקומותאוטובוס המיועד ל-60 אנשים יכול להתאים במצבים שונים. תארו לכם שאתם מתכננים אירוע כמו בר מצווה בכותל, ורוצים להזמין אוטובוס שכל בני המשפחה המורחבת יוכלו לנסוע בו ביחד. במשפחות גדולות, כאשר כל הילדים הקטנים מגיעים גם כן, לא תמיד אפשר להסתפק באוטובוס של 50 מקומות ואז נוצר מצב שחלק מבני המשפחה נוסעים ביחד באוטובוס גדול, וחלק קטן צריך להתפצל ולנסוע במיניבוס. זה יכול להשפיע על כל האווירה. המצב דומה גם כאשר מזמינים הסעות לחתונה ולאירועים אחרים. במקרים כאלו אוטובוס של 60 מקומות זה הפתרון המושלם.

אותו הדבר כאשר מזמינים הסעות לימי כיף של עובדים או טיולי תלמידים. אחת המטרות של טיולים וימי כיף היא לגבש בין האנשים וקשה לעשות זאת כאשר מפצלים אותם לרכבים שונים. כשיש אוטובוס גדול של 60 מקומות, וכולם נוסעים ביחד, החוויה מתחילה כבר בזמן הנסיעה.

המקרה השלישי בו אוטובוס גדול יכול להיות שימושי זה בהסעות עובדים במקומות תעסוקה גדולים. במקום לשלם עבור אוטובוס רגיל ומיניבוס קטן, אפשר לשלם פשוט תמורת אוטובוס אחד גדול יותר שיעצור בתחנות השונות, יאסוף את העובדים, ויסיע אותם למקום העבודה. אין ספק שמדובר בחיסכון כספי משמעותי.

יותר מקומות ישיבה עם אוטובוס 60 מקומות

אוטובוס גדול המכיל 60 מקומות ישיבה, יכול לחסוך לכם עלויות כספיות. אם אתם צריכים לדאוג להסיע יותר מ-50 אנשים, האפשרויות העומדות בפניכם היא לשכור אוטובוס רגיל ומיניבוס קטן, או אוטובוס אחד גדול. האפשרות השנייה חסכונית ומשתלמת יותר, שכן מדובר בהשכרה של רכב אחד ולא שני כלי רכב.

האוטובוסים של עידו הסעות

חברת עידו הסעות מפעילה מערך אוטובוסים וכלי רכב בגדלים שונים, כולל אוטובוס המכיל 60 מקומות. האוטובוסים שלנו חדישים, נקיים ומאובזרים היטב במיזוג שקט, תאורה ומושבים מרופדים ונוחים. כל הנהגים שלנו הם נהגים מורשים ובעלי ניסיון בנהיגה בכל רחבי הארץ החל מהסעות לחרמון, הסעות בפתח תקווה, הסעות באילת ועוד...ואנו לא מתפשרים על תודעת שירות גבוהה, בין אם מדובר בהסעות למבוגרים ובין אם מדובר בהסעות לילדים.

הנהגים שלנו יקבלו אתכם עם חיוך, ינהגו בזהירות ובבטיחות ויהיו אדיבים לאורך כל הנסיעה. והמחירים? משתלמים במיוחד.

אז איך מתקדמים? טלפון אחד למוקד השירות שלנו, ונוכל לסגור את פרטי ההזמנה ולתת לכם הצעת מחיר מסודרת של אוטובוס 60 מקומות. במידה ויש לכם שאלות או התלבטויות לגבי גודל האוטובוס, נשמח לייעץ לכם ולספק לכם מניסיוננו הרב.